Дома Живот Дневен хороскоп за петок 15 март! Стрелецот ќе се заљуби, а овој...

Дневен хороскоп за петок 15 март! Стрелецот ќе се заљуби, а овој знак ќе ја смени работата

5198
0

Дневен хороскоп за петок 15 март! Стрелецот ќе се заљуби, а овој знак ќе ја смени работата

Погледнете што може да очекува секој хороскопски знак денес.


ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе бидете комуникативни, пристапни и духовити, што поволно ќе се одрази на љубовниот живот. РАБОТА: Добар период за промена на кариерата и за оние кои се занимаваат со трговија. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БИК
ЉУБОВ: Може да ви се допадне некој кој е многу постар од вас. Во спротивно, очекувајте разладување во љубовната врска. РАБОТА: Можни поголеми проблеми во работниот процес и нестабилност. ЗДРАВЈЕ: Слабо.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Добра комуникација со избраната личност. Умеете лесно да ги изразите емоциите. РАБОТА: Ќе бидете незадоволни од системот во кој работите или од претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

РАК
ЉУБОВ: Ќе бидете многу емотивни и чувствителни. Ова може да ве направи несреќни. РАБОТА: Ќе треба да се изразите на некој креативен начин. ЗДРАВЈЕ: Хронични заболувања.

ЛАВ
ЉУБОВ: Доколку сте слободни, можна е љубов со некој кој на некој начин е истакнат. РАБОТА: Ќе се занимавате со административни работи. Добра комуникација со подредените. ЗДРАВЈЕ: Нестабилно.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе бидете многу сентиментални и расположени да зборувате за чувствата. РАБОТА: Ништо ново нема да се случи во оваа сфера, освен што е можен зголемен обем на работа. ЗДРАВЈЕ: Бавно варење.

ВАГА
ЉУБОВ: Нема да се чувствувате среќно, без разлика дали сте слободни или во врска. РАБОТА: Изгледа ќе ве погоди лошата атмосфера на работното место. Влошување на работните услови. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ова нема да биде неповолен ден за оние кои се во врска, но оние кои се слободни не треба да се надеваат дека ќе најдат љубов. РАБОТА: Можно е да имате административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Инфекција.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе имате можност да запознаете некој кој доста ќе ве фасцинира. РАБОТА: Ништо ново нема да се случи. Можно е да бидете нерасположени за работа. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Можно е партнерот да не биде расположен за љубов, но сепак ќе му треба емоционална поддршка. РАБОТА: Можни се проблеми и блокада во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Денеска многу ќе ве интересира физичкиот израз на љубовта. РАБОТА: Ќе бидете незадоволни од работата, но во моментов не можете да се надевате на ништо подобро. ЗДРАВЈЕ: Повреда.

РИБА
ЉУБОВ: Денеска ќе бидете во контакт со голем број луѓе и тоа секако може да ви донесе можности за љубов. РАБОТА: Работна криза или проблем со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име