Дома Живот Дневен хороскоп за вторник, 2 јули! Раковите на мета на додворувачи –...

Дневен хороскоп за вторник, 2 јули! Раковите на мета на додворувачи – Скорпиите ги следи ненадејна добивка!

983
0

Дневен хороскоп за вторник, 2 јули! Раковите на мета на додворувачи – Скорпиите ги следи ненадејна добивка!

Уште еден возбудлив астролошки ден е пред нас, а еве што му подготвуваат ѕвездите на вашиот хороскопски знак.

ОВЕН
ЉУБОВ : Во овој период ве интересираат секакви сензуални уживања, што треба да го има на ум секој на кој му се допаѓате. РАБОТА: Ќе треба да завршите некоја работа. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БИК
ЉУБОВ: Ќе бидете многу страсни и љубезни, но поради ова може да имате и проблеми со одржување на стабилноста на вашата врска. РАБОТА: Можни проблеми со подредените. ЗДРАВЈЕ: Солидно.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Нема да ви биде тешко да најдете некој што ви се допаѓа, но веројатно тоа ќе биде површен интерес. РАБОТА : Можно е мало несогласување со подредените. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

РАК
ЉУБОВ: Во овој период луѓето многу лесно се заљубуваат во вас и сигурно ќе забележите многу погледи и ќе добиете комплименти. РАБОТА: Се уште се можни промени поврзани со работата. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе бидете флертувачки, но незаинтересирани за посветеност. Во најголем дел, ќе ги држите сите на дистанца. РАБОТА: Нема промени во оваа сфера од животот. ЗДРАВЈЕ: Стомачни проблеми предизвикани од нервоза.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ако сте сами ништо важно нема да се случи, а ако сте во врска ќе има хармонија во врската. РАБОТА: Вашата работна етика е на високо ниво. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе бидете многу емотивни и пречувствителни, што лесно може да предизвика проблеми во врската. РАБОТА: Можен е зголемен обем на работа и успех во приватниот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Многу е можно да ви се допадне некој помлад. РАБОТА: Очекувајте одредена готовинска инфузија и можете да профитирате од различни видови инвестиции. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Добар ден за уживање во друштво на личност која ви се допаѓа, но не очекувајте премногу. РАБОТА: Успех за оние кои се занимаваат со маркетинг или јавни работи. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Бројните можности за љубов ќе ве збунат и ќе ви создадат конфузија во љубовниот живот. РАБОТА: Можни се кадровски промени на сегашното работно место. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Чувствата ќе бидат многу поделени, поради што ќе ви биде тешко да донесете дефинитивна одлука. РАБОТА: Ќе имате мала криза, или ќе имате проблеми со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

РИБА
ЉУБОВ: Љубовта нема да биде во центарот на вниманието, бидејќи моментално сте окупирани со различни животни проблеми и обврски. РАБОТА: Можно е да имате административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Замор.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име