Дома Ознака доручек

Ознака: доручек

Живеела 116 години и секој ден појадувала ист доручек: Ова е...

0
Живеела 116 години и секој ден појадувала ист доручек: Ова е нејзината тајна за долговечност и здравје Овој утрински оброк дава енергија за целиот ден,...

Без брашно – за 10 минути и 1 чаша јогурт: Совршен...

0
Без брашно - за 10 минути и 1 чаша јогурт: Совршен за појадок - брзи палачинки Компоненти:2 јајца2 лажици шеќерпрстофат сол250 мл јогурт250 гр гриз1...

Премачкајте мед на леб и наросете цимет: ЈАДЕТЕ ГО СЕКОЈ ДЕН...

0
Премачкајте мед на леб и наросете цимет: ЈАДЕТЕ ГО СЕКОЈ ДЕН ЗАТОА ШТО ГИ ЛЕКУВА ОВИЕ БОЛЕСТИ Научниците потврдуваат дека медот е многу ефикасен во...

Појадок кој се подготвува за една минута

0
Појадок кој се подготвува за една минутаРецепт за каша кој брзо се подготвува, а состојките не се скапи. Состојки : 65 гр овесна каша 200 мл млеко 1...

Избор на уредникот

Копирање не е дозволено!