Дома Живот Крушево годинава наликува на Колмар во Франција: ГОЛЕМО БРАВО! (фотогалерија)

Крушево годинава наликува на Колмар во Франција: ГОЛЕМО БРАВО! (фотогалерија)

8015
0

Крушево годинава наликува на Колмар во Франција: ГОЛЕМО БРАВО!

Празниците се пред нас, започна празничната еуфорија насекаде, снегот ни пристигна. Највосокиот град на балканот викендов се претвори во бајковито место. Место одлично за посета на сите генерации. Големо браво за крушевчани.

Погледнете…

Фотографиите се превземени од Фејзбук страницата на Дом на култура Крушево.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име