Дома Живот Какво време не очекува Утре 07.11.2023

Какво време не очекува Утре 07.11.2023

1617
0

Какво време не очекува Утре 07.11.2023

Времето утре во Република Македонија ќе биде со температури околу 19 степени Целзиусови.

Во вечерните и ноќните часови температурите ќе се спуштат до 11°С.

Претходна објаваСедум домашни трикови за намалување на високиот крвен притисок
Следна објаваКардиологот проф. д-р Небојша Тасиќ: Кога нискиот крвен притисок станува опасен!!!

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име