Дома Живот Дневен хороскоп за четврток, 29 февруари! Скорпиите наоѓаат нова љубов, а еве...

Дневен хороскоп за четврток, 29 февруари! Скорпиите наоѓаат нова љубов, а еве кој ќе има успех во недвижнини

1146
0

Дневен хороскоп за четврток, 29 февруари! Скорпиите наоѓаат нова љубов, а еве кој ќе има успех во недвижнини

ОВЕН
ЉУБОВ: Контакт и комуникација со личноста која ви се допаѓа. РАБОТА: Нестабилна ситуација во кариерата, можни се некои долгоочекувани промени. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

БИК
ЉУБОВ: Ќе бидете невообичаено комуникативни и склони да ги изразувате своите чувства вербално , што ќе му се допадне на вашата сакана. РАБОТА: Среќно во секој вид креативна работа. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој што ќе го сретнете во друштво на пријатели или со кој ќе ве поврзе некој пријател. РАБОТА: Можен профит од се што е поврзано со образованието. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РАК
ЉУБОВ: Некои емотивни рани од минатото ќе ви направат проблем во љубовниот живот во сегашноста. РАБОТА: Можно е да ја добиете работата што ја посакувате. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе ве интересира првенствено физичката компонента на љубовта. РАБОТА: Успех во работата со недвижнини и приватен бизнис, особено ако се занимавате со трговија. ЗДРАВЈЕ: Инфекција.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Чувствата ќе ги искажувате на интересен и романтичен начин. Љубовта ќе ве инспирира да бидете креативни. РАБОТА: Можни се нови можности за работа и напредување. ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.

ВАГА
ЉУБОВ: Деновиве имате тенденција да мечтаете и особено е можно да почнете да мечтаете за некој со кој работите. РАБОТА: Уживате во период на стабилност. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Во период сте во кој можете да најдете љубов. РАБОТА: Можно е да добиете добра можност за работа преку некој што површно го познавате. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе имате желба да започнете заеднички живот со партнерот и денес е добар ден да почнете да работите на тоа. РАБОТА: Се ќе функционира без проблеми. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ништо конкретно нема да се случи, но можеби ќе ви се допадне некој нов. РАБОТА: Успех, пред се од финансиска природа. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе бидете многу расположени за љубов, но можно е и покрај ова ништо конкретно да не се случи. РАБОТА:
Имате можности за напредување или промена на работното место. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РИБА
ЉУБОВ: Љубовниот живот значително ќе ви се подобри, бидејќи ќе имате можност да започнете од почеток. РАБОТА: Полни сте со енергија и инспирација, па ова е многу добар период за креативните луѓе. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име