Дома Живот Дневен хороскоп за среда, 7 февруари! Парична добивка за Вагата

Дневен хороскоп за среда, 7 февруари! Парична добивка за Вагата

713
0

Дневен хороскоп за среда, 7 февруари! Парична добивка за Вагата

Се наближува Новата Месечина во Водолија, а ни претстои уште еден возбудлив астролошки ден. Дознајте како планетите го фаворизираат вашиот хороскопски знак.

ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе бидете многу интензивни и страсни, што ќе ги привлече сите со кои ќе стапите во контакт. РАБОТА: Добивка или успех од работа во странство или финансиска инфузија . ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БИК
ЉУБОВ: Може да се случат значајни настани во вашиот љубовен живот. РАБОТА: Ќе имате среќа во се што вклучува креативна работа. Можно е преуредување на канцеларијата. ЗДРАВЈЕ: Солидно.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе бидете покритични во оценувањето на другите и склони кон его натпреварување во комуникацијата, што ќе ви го расипе љубовниот живот. РАБОТА: Поволна финансиска состојба и успех. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

РАК
ЉУБОВ: Постои можност да ви се допадне некој што носи униформа или некој што се занимава со опасна занимање. РАБОТА: Успех во банкарството и финансиите . ЗДРАВЈЕ: Ќе се чувствувате добро.

ЛАВ
ЉУБОВ: Добро ќе се согласувате со партнерот, што ќе биде последица на подобрената комуникација. РАБОТА: Доколку барате работа во полиција или војска, можете да ја најдете во овој период. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Расположението ќе ви биде нешто подобро почнувајќи од денес, па и љубовниот живот ќе има позитивен тренд. РАБОТА: Ќе направите некои грешки на работа, за кои подоцна ќе се каете. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе заборавите на партнерот бидејќи наеднаш ќе добиете попримамливи љубовни понуди. РАБОТА: Ќе имате среќа со финансиите, лесно можете да привлечете средства. ЗДРАВЈЕ: Јадете полесна храна.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можна е љубов на далечина и секој што е егзотичен на некој начин може да ви ги прошири хоризонтите. РАБОТА: Мали позитивни промени, можеби помош од неочекувана страна. ЗДРАВЈЕ: Зголемен апетит.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Доколку веќе сте во врска, можеби размислувате за посериозна обврска, можеби под притисок на партнерот. РАБОТА: Ќе се туркате и ќе грешите поради тоа. ЗДРАВЈЕ: Склоност кон инфекции.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе бидете задоволни бидејќи ќе ве опсипуваат комплименти и добра волја од другите, каде и да се појавите. РАБОТА: Успех во се што е поврзано со образование и патување. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе уживате во малку позитивен тренд во оваа сфера од животот. РАБОТА: Ова е ден кога можете да добиете многу шарм, особено ако сте за убави работи. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

РИБА
ЉУБОВ: Може да доживеете романса со некој од вашиот круг на пријатели или барем да развиете романтични чувства кон пријател. РАБОТА: Успешна работа во група или со пријател. ЗДРАВЈЕ: Чувствителен стомак.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име