Дома Живот Дневен хороскоп за среда, 13 септември! Девиците ќе се заљубат во некој...

Дневен хороскоп за среда, 13 септември! Девиците ќе се заљубат во некој што го познаваат долго време, а овој знак го чека промена во кариерата

867
0

Дневен хороскоп за среда, 13 септември! Девиците ќе се заљубат во некој што го познаваат долго време, а овој знак го чека промена во кариерата

OВЕН
ЉУБОВ: Ќе уживате во друштво на многу атрактивни луѓе, но нема да бидете расположени за романса. РАБОТА: Успех на суд и во секаков вид спор. Ќе уживате во наклонетоста на влијателните луѓе. ЗДРАВЈЕ: Забоболка.

БИК
ЉУБОВ: Тешко ќе му одолеете на секој што ви е привлечен бидејќи сте силно заинтересирани за љубов и физички контакт. РАБОТА: Очекувајте финансиски успех. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе имате можности да контактирате со личност која ви се допаѓа. БИЗНИС: Поволен период за иновации на работа, а што се однесува до финансиите можен успех во игрите на среќа. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РАК
ЉУБОВ: Секое ваше очекување може да доведе до проблеми во врската, бидејќи партнерот нема да толерира никаков притисок. РАБОТА: Промена на кариерата. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.


ЛАВ
ЉУБОВ: Бидејќи сте во одличен период за љубов, сите ваши очекувања можат да се остварат. РАБОТА: Можен е напредок во приватниот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можна е комуникација со личност која ви се допаѓа. Ќе се заљубите во некој што го познавате долго време. БИЗНИС: Проблеми од финансиска природа и непромислени инвестиции. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе ви биде тешко да се концентрирате само на една личност. РАБОТА: Во овој период имате проблеми да покажете се што знаете, што ќе ве направи несреќни. ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Во овој период ви треба некој со кој сте психички компатибилни. РАБОТА: Можни се промени на самото работно место или промена на работното место. ЗДРАВЈЕ: Ненадејна болка.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе имате премногу можности за љубов и ќе ви биде тешко да се одлучите само за една личност. РАБОТА: Ќе ви недостига ентузијазам бидејќи ќе се чувствувате заситени или дури и исцрпени. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе имате тенденција да флертувате со луѓето со кои работите. РАБОТА: Ќе бидете полни со работен ентузијазам и подготвени за сите предизвици, но техничките проблеми би можеле да ве попречат. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Оправдано е ако имате очекувања, но ова не е период во кој може да се случи нешто значајно во вашиот љубовен живот. РАБОТА: Може да изгубите пари. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РИБИ
ЉУБОВ: Можно е да се впуштите во комплицирана врска со личност која веќе има партнер. РАБОТА: Ќе имате одредени грижи поврзани со оваа сфера од животот. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте со алкохолот.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име