Дома Живот Дневен хороскоп за среда, 13 март! На заљубените Ракови им цветаат рози,...

Дневен хороскоп за среда, 13 март! На заљубените Ракови им цветаат рози, а овој знак го чекаат непланирани трошоци

3286
0

Дневен хороскоп за среда, 13 март! На заљубените Ракови им цветаат рози, а овој знак го чекаат непланирани трошоци

Близнаците нема да бидат најдобро расположени, што драстично ќе им ги намали шансите во љубовта. Ги очекуваат блокади во готовинскиот тек или непланирани трошоци.

Погледнете што може да очекува секој хороскопски знак денес.


ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе направите промена. РАБОТА: Ќе имате проблеми со авторитетот, без разлика дали се работи за вашиот претпоставен или некој друг на позиција на моќ. ЗДРАВЈЕ: Повреда.

БИК
ЉУБОВ: Ќе сакате да се докажувате и да имате успех во љубовта, но тоа не значи дека ќе успеете во тоа. РАБОТА: Ќе имате финансиски потешкотии или ќе бидете незадоволни од својата позиција. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Нема да бидете многу расположени, што драстично ќе ви ги намали шансите. РАБОТА: Можна е блокада на готовинскиот тек или непланирани трошоци. ЗДРАВЈЕ: Психосоматски поплаки.

РАК
ЉУБОВ: Денеска ќе можете да ги покажете чувствата на вистински начин. РАБОТА: Можни се проблеми од административна или логистичка природа. ЗДРАВЈЕ: Хронична болка.


ЛАВ
ЉУБОВ: Полни сте со самодоверба, па дури и да не сте расположени за љубов, ќе ги инспирирате другите. РАБОТА: Избегнувајте било каков конфликт со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Незадоволството на партнерот ќе се прелее и на вас. РАБОТА: Можеби ќе добиете понуда да работите во областа на образованието или спортот и рекреацијата. ЗДРАВЈЕ: Јадете лесна храна.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе им се допаднете на сите и ќе остварувате бројни контакти, но општата атмосфера нема да ви оди во прилог. РАБОТА: Можно е да имате проблем да добиете плата за работа. ЗДРАВЈЕ: Повреди.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе бидете незадоволни од немањето добри можности за уживање. РАБОТА: Административни проблеми, а може да се грижите и за правни прашања. ЗДРАВЈЕ: Променливо.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Нема да има можност за љубов, а тие започнати комбинации би можеле да пропаднат. РАБОТА: Ќе бидете оптоварени со обврски. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Дисхармонија во врската. Ќе бидете оптоварени со настани во љубовниот живот. РАБОТА: Нема промени во оваа сфера. ЗДРАВЈЕ: Треба да се грижите за вашето здравје.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можеби ќе имате поголеми проблеми. Расправии со партнерот. РАБОТА: Проблеми во партнерски бизнис, судски и правни работи. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

РИБА
ЉУБОВ: Нема да имате време за љубов или нема да имате можност. Нема да биде возбудлив ден. РАБОТА: Притисоци и проблеми со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Настинка

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име