Дома Живот Дневен хороскоп за понеделник, 5 февруари! Лавовите флертуваат на работното место, а...

Дневен хороскоп за понеделник, 5 февруари! Лавовите флертуваат на работното место, а Рибите ги очекува тежок ден

3573
0

Дневен хороскоп за понеделник, 5 февруари! Лавовите флертуваат на работното место, а Рибите ги очекува тежок ден

Од сите хороскопски знаци, Рибите ќе имаат најмалку среќа.
Еве што може да очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Сферата на врските стана многу интересна и полна со настани. Секој конкретен напредок ќе зависи од вас. РАБОТА: Деловен успех. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БИК
ЉУБОВ: Можна е тајна љубов или барем ќе стекнете тајна љубов. РАБОТА: Привлекувате пари, но и лесно ги трошите. Погрижете се да заштедите нешто, бидејќи ви треба безбедност. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе ви биде лесно да ги изразите своите чувства бидејќи ќе бидете многу инспирирани и заљубени. РАБОТА: Ќе ви се зголеми ентузијазмот за работа. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте на исхраната .

РАК
ЉУБОВ: Можеби ќе добиете љубовна порака или изјава, бидејќи личноста со која сте ќе биде расположена за изразување чувства. РАБОТА: Можете лесно да најдете работа во странство или во странска компанија. ЗДРАВЈЕ: Одлично.


ЛАВ
ЉУБОВ: Можно флертување на работното место или дури и стапување во врска со некој со кој работите. РАБОТА: Добивка, но и склоност кон нерационално трошење. ЗДРАВЈЕ: Проблем со очите.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе размислувате да се вратите кај некој со кој сте раскинале . Ќе се предомислиш. РАБОТА: Успех, особено ако работите на правна област. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ВАГА
ЉУБОВ: Можно е да започнете заеднички живот со избраната личност. РАБОТА: Денес ќе бидете повеќе фокусирани на врските отколку на работата, но успехот е можен. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можна е расправија, но и страсно помирување. Поволен период за физичката компонента на љубовта. РАБОТА: Имајте корист од партнерски работни места или помош од партнер во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Финансиска поддршка од партнерот, подароци и чувство на релаксација и напредок во љубовниот живот. РАБОТА: Среќа во се што е поврзано со финансиите. ЗДРАВЈЕ: Намалете го внесот на шеќер.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе ја продлабочите врската со партнерот. Можни заеднички вложувања. РАБОТА: Нема да ви успеат сите планови, но ќе имате добра деловна ситуација. ЗДРАВЈЕ: Склоност кон воспаление.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можно е да остварите контакт со некој од минатото. БИЗНИС: Ќе имате корист од некакво деловно здружување. Успешна тимска работа. ЗДРАВЈЕ: флуктуирачки крвен притисок .

РИБА
ЉУБОВ: Ќе има можност, но ќе бидете окупирани со нешто друго, па можеби нема ни да забележите што се нуди. РАБОТА: Ве очекуваат флуктуации на полето на финансиите. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име