Дома Живот Дневен хороскоп за понеделник, 4 март! Скорпиите се сомневаат во верноста на...

Дневен хороскоп за понеделник, 4 март! Скорпиите се сомневаат во верноста на партнерот, Рибите во непланираните трошоци

3306
0

Дневен хороскоп за понеделник, 4 март! Скорпиите се сомневаат во верноста на партнерот, Рибите во непланираните трошоци

Од сите хороскопски знаци, Лавовите ќе имаат најпродуктивен ден, на сите полиња.


ОВЕН
ЉУБОВ: Љубовниот живот ќе ви биде понестабилен отколку што беше претходните денови. РАБОТА: Може да имате проблеми на работа, особено ако работите со технологија или машини. ЗДРАВЈЕ: Главоболка.

БИК
ЉУБОВ: Вашето добро расположение ќе придонесе да имате повеќе можности за љубов . РАБОТА: Можни проблеми со финансиите и импулсивни инвестиции. ЗДРАВЈЕ: Хормонален дисбаланс.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Добра комуникација со избраната личност. Лесно ќе ги изразите емоциите и ќе постигнете хармонија. БИЗНИС: Грешки поради невнимание и проблеми во партнерскиот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Нервоза.

РАК
ЉУБОВ: Хармонија во односот со партнерот. Ако сте слободни, ќе ви се допадне некој кој остава впечаток дека веќе го/ја познавате. РАБОТА: Можни се административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.


ЛАВ
ЉУБОВ: Вашето внимание ќе го привлече некој кој е активен и привлечен, бидејќи физичкиот магнетизам е вашата најпривлечна карактеристика сега. РАБОТА: Добри резултати во работата со недвижнини. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Нема значајни настани во оваа сфера. Исто така, можно е ништо да не се случи воопшто. РАБОТА: Внимавајте да не направите некоја навреда или грешка, која скапо ќе ве чини. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе запознаете некој кој нема да биде толку лесно да се освои, како што сте навикнати. Ќе ве заинтригира. РАБОТА: Ќе се соочите со бројни задачи и проблеми. ЗДРАВЈЕ: Јадете помалку шеќер .

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можно е да се сомневате во верноста на избраната личност, бидејќи ќе ви се чини дека сите флертуваат со него/неа. РАБОТА: Вашиот редовен готовински тек донекаде ќе се зголеми. ЗДРАВЈЕ: Дијареа.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Доколку веќе сте во врска, можно е да започнете заеднички живот со избраната личност или барем да размислите за тоа. РАБОТА: Забавете, бидејќи ќе згрешите поради непотребно брзање. ЗДРАВЈЕ: Слабо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе се согласувате подобро со другите, вклучувајќи ја и личноста за која сте заинтересирани, отколку што беше случај претходните денови. РАБОТА: Можни недоразбирања со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Сите ќе ви се восхитуваат и ќе ви даваат комплименти, што дефинитивно е поволно доколку барате љубов. РАБОТА: Можни грешки од административен карактер. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РИБА
ЉУБОВ: Чувствувате енергетска блокада, поради што би можеле да се одлучите за исклучиво платонска врска со личноста која ви се допаѓа. РАБОТА: Непланирани трошоци . ЗДРАВЈЕ: Влошување на здравјето.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име