Дома Живот Дневен хороскоп за понеделник 25 септември! Стрелците ќе го сменат работното место,...

Дневен хороскоп за понеделник 25 септември! Стрелците ќе го сменат работното место, а на Водолијата сè ќе оди во најдобар ред

919
0

Дневен хороскоп за понеделник 25 септември! Стрелците ќе го сменат работното место, а на Водолијата сè ќе оди во најдобар ред

Почетокот на новата недела ќе биде најдобар за оние луѓе под знакот на Водолија, што е особено поврзано со нивното здравје.


ОВЕН
ЉУБОВ: Хармонија во љубовната врска. Ќе се развие позитивна енергија помеѓу вас. РАБОТА: Успех во се што е поврзано со јавно говорење. ЗДРАВЈЕ: Добро.

БИК
ЉУБОВ: Лесно ќе воспоставите емотивна блискост со другите и затоа може да се случи да „кликнете“ со некого. РАБОТА: Нешто постабилна од претходниот период. ЗДРАВЈЕ: Добро.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе имате многу можности за љубовзатоа што се движите меѓу луѓето и остварувате контакти. РАБОТА: Успех во наоѓање работа преку врска. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

РАК
ЉУБОВ: Ова е поволен ден за изјави на љубов бидејќи денес ќе бидете многу елоквентни. РАБОТА: Успех во малопродажбата. ЗДРАВЈЕ: Имате променливо здравје.


ЛАВ
ЉУБОВ: Во овој период вие сте најпривлечната личност каде и да се појавите. РАБОТА: Проблем во партнерскиот бизнис, блокада и можно раскинување на партнерството. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Може да очекувате заладување во врската, но комуникацијата ќе биде позитивна. РАБОТА: Проблеми од административен карактер. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте во сообраќајот.

ВАГА
ЉУБОВ: Можеби ќе се заљубите во некој кој носи некаква униформа или дрес. РАБОТА: Мал обем на работа. ЗДРАВЈЕ: Имате променливо здравје.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе доживеете некој успех кој ќе ве направи неодолив за луѓето од спротивниот пол. РАБОТА: Ќе бидете исклучително амбициозни. ЗДРАВЈЕ: Солидно здравје сте.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Можеби ќе освоите некој кој е многу привлечен, без многу труд, па дури и намера. РАБОТА: Промена на работното место. ЗДРАВЈЕ: Влошување на здравствената состојба.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Се уште е можна романса со некој од работа, со некој со кој работите или имате професионален контакт. РАБОТА: Ќе имате успех во финансиите. ЗДРАВЈЕ: Послаб имунитет.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Денес ќе бидете невообичаено емотивни и подготвени да го дадете своето срце некому. РАБОТА: Ќе завршите нешто што сте го започнале или ќе барате некоја дополнителна работа. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

РИБА
ЉУБОВ: Повеќе ќе се занимавате со некои други сфери од животот. Денеска нема да бидете во ситуација да уживате. РАБОТА: Финансиски проблеми. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име