Дома Живот Дневен хороскоп за понеделник 2 октомври! Девиците флертуваат, Вагите уживаат во популарноста,...

Дневен хороскоп за понеделник 2 октомври! Девиците флертуваат, Вагите уживаат во популарноста, а Скорпиите ги очекуваат големи финансиски промени

1020
0

Дневен хороскоп за понеделник 2 октомври! Девиците флертуваат, Вагите уживаат во популарноста, а Скорпиите ги очекуваат големи финансиски промени

Почетокот на новата недела ќе биде особено интересен за Скорпиите, кои ќе имаат напредок во секоја сфера од животот, особено во љубовта.

ОВЕН
ЉУБОВ: Лесно можете да запознаете некој што ќе ви се допадне. Длабоки чувстванема да се разбудите, но ќе бидете заљубени. РАБОТА: Ќе се занимавате со бизнис со недвижнини. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БИК
ЉУБОВ: Ќе ве интересира заеднички живот со саканата личност, тоа е нешто за што ќе размислите. РАБОТА: Можни административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Нема да ви биде лесно да иницирате настани во оваа сфера. Ве привлекуваат луѓе кои имаат врски со странски земји. РАБОТА: Ќе заземате лидерска позиција. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

РАК
ЉУБОВ: Ќе ве привлекуваат луѓе кои ви обезбедуваат чувство на емоционална сигурност и блискост. РАБОТА: Среќа во работи поврзани со комуникација и администрација. ЗДРАВЈЕ: Добро.


ЛАВ
ЉУБОВ: Не очекувајте премногу. Ништо важно нема да се случи, бидејќи ќе бидете окупирани со други сфери од животот. РАБОТА: Ќе ви пречат претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Вашиот љубовен животнема да ви биде најважно, но флертувањето е можно. РАБОТА: Можен помал успех во што и да правите. ЗДРАВЈЕ: Имате променливо здравје.

ВАГА
ЉУБОВ: Вашата популарност ќе се зголеми, па може да стекнете нови фанови/следбеници. РАБОТА: Успех во уметноста. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со кожата.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можете да се надевате на напредок во оваа сфера, бидејќи значително ќе се разубавите. РАБОТА: Можно е да има голема промена на полето на финансиите. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе се сомневате во искреноста на чувствата или намерите на личноста со која сте. РАБОТА: Можно благо подобрување во финансиската сфера. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе има можности за дружење, но веројатно не и за љубов. РАБОТА: Можно е да згрешите на работа или вашите подредени да се „збркаат“. ЗДРАВЈЕ: Склоност кон инфекции.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Сакате силни и самодоволни луѓе, а таквите потешко се освојуваат и скротуваат. РАБОТА: Ситуацијата во кариерата ќе биде нестабилна. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

РИБА
ЉУБОВ: Денес ќе бидете склони кон мечтаење и бегање од реалноста. Можни се недоразбирања во врската. РАБОТА: Ќе ја одложите работата и можни се грешки. ЗДРАВЈЕ: Чувствителна психа.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име