Дома Живот Дневен хороскоп за петок 5 јули! Јарците подготвени за нови работни победи...

Дневен хороскоп за петок 5 јули! Јарците подготвени за нови работни победи – Еден знак не може да ги заузда страстите!

2212
0

Дневен хороскоп за петок 5 јули! Јарците подготвени за нови работни победи – Еден знак не може да ги заузда страстите!

Уште еден возбудлив астролошки ден е пред нас, а еве што му подготвуваат ѕвездите на вашиот хороскопски знак.

ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе бидете подружељубиви и повесели. Ќе ви биде тешко да му одолеете на некој што ќе го сметате за привлечен. РАБОТА: Можен е напредок во приватниот бизнис . ЗДРАВЈЕ: Несоница.

БИК
ЉУБОВ: Вашите преголеми очекувања можат да доведат до проблеми. Покрај тоа, ве очекува нешто постабилен љубовен живот. РАБОТА: Нема промени во оваа област од животот. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Може да се случи да ви се допадне повеќе од една личност, но ова е проблем кој често ве мачи и на кој веќе сте навикнати. РАБОТА: Ќе имате некои грижи поврзани со оваа сфера. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

РАК
ЉУБОВ: Ќе се разбудат романтични чувства кон некој што го познавате долго време, а претходно навистина не сте го забележале. РАБОТА: Нема промени. ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.

ЛАВ
ЉУБОВ: Вашиот интерес за љубовта нема да биде голем, ќе бидете оптоварени со проблеми во другите сфери од животот. БИЗНИС: Проблеми од финансиска природа и непромислени инвестиции. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе имате можности да контактирате со личност која ви се допаѓа, но тоа нема да биде особено романтично. РАБОТА: Можна е победа и во игрите на среќа. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе имате премногу можности за љубов и ќе ви биде тешко да се одлучите за една личност. БИЗНИС: Успех во секаков вид спор. Шармот ќе ви помогне да ги освоите другите. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате тенденција да флертувате со луѓе со кои имате професионален контакт. РАБОТА: Можни се промени на самото работно место или промена на работното место. ЗДРАВЈЕ: Добро.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе уживате во друштво на саканите, но нема да имате премногу можности за љубов. РАБОТА: Ви недостига ентузијазам затоа што се чувствувате заситени или исцрпени од она што го правите. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Во овој период ви треба некој со кој сте психички компатибилни. Хемијата е помалку важна. РАБОТА: Ќе бидете полни со работен ентузијазам и подготвени за сите предизвици. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Немојте да имате преголеми очекувања бидејќи ова не е период во кој може да се случи нешто значајно во вашиот љубовен живот. РАБОТА: Ќе имате административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РИБА
ЉУБОВ: Можна е комуникација со личност која ви се допаѓа. РАБОТА: Во овој период ви е тешко да покажете се што знаете и умеете, што ќе ве направи незадоволни. ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име