Дома Живот Дневен хороскоп за петок 3 ноември! Лавовите наеднаш запаѓаат во романса, Стрелците...

Дневен хороскоп за петок 3 ноември! Лавовите наеднаш запаѓаат во романса, Стрелците сакаат да патуваат, а еве кој го боли стомакот

1022
0

Дневен хороскоп за петок 3 ноември! Лавовите наеднаш запаѓаат во романса, Стрелците сакаат да патуваат, а еве кој го боли стомакот

Месечината, најбрзо подвижната планета, се наоѓа во Риби, па затоа има сочувство во нас. Ова влијание најмногу ќе го почувствуваат Рибите, Раковите и Скорпиите.
Дознајте што ви подготвуваат ѕвездите денес:


ОВЕН
ЉУБОВ: Ова е време на силна стимулација за сите припадници на знакот . Активно ќе барате можности за физички контакт. РАБОТА: Успех во спортски и креативни занимања. ЗДРАВЈЕ: Добро.

БИК
ЉУБОВ: Вниманието што ќе го привлече во вас личноста која ви се допаѓа ќе предизвика интензивно чувство на љубомора. РАБОТА: Можни се проблеми со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Во овој период сте многу харизматични, а тоа можете да го искористите. РАБОТА: Вашиот авторитет ќе се почитува, а вашите зборови ќе се слушаат надалеку. Можете да се претставите во поволно светло. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

РАК
ЉУБОВ: Ќе бидете расположени да уживате во интимната атмосфера на домот и семејството, што е одлично доколку сте во брак. РАБОТА: Логистички или административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЛАВ
ЉУБОВ: Ако веќе сте во врска, ќе владее хармонијата. Ако сте слободни, вашиот статус ќе се промени. РАБОТА: Успех на оние чија работа има некаква врска со убавината и уметноста. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Нема да имате време да размислувате за љубовта бидејќи ќе бидете зафатени со позитивни настани во други сфери. РАБОТА: Очекувајте напредок и успех. ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе ве интересира првенствено физичкиот контакт со некого, а тоа може да биде личност од вашиот круг на пријатели. РАБОТА: Ќе трошите импулсивно. Промена на финансиската состојба. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате повеќе контакти, но се ќе биде многу нестабилно во вашиот живот. РАБОТА: Проблеми во работниот процес. ЗДРАВЈЕ: Бактериска инфекција.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе размислувате за романтично патување. Лесно ја наоѓате љубовта на патот. РАБОТА: Ќе правите долгорочни планови и ќе започнете капитални проекти. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе има премногу страст и интензивни емоции во вашата врска за хармонија. БИЗНИС: Можни се и проблеми од правен карактер во партнерскиот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Температура.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можеби ќе остварите значајни контакти за во иднина, но ова не е ден кога може да ви се случи голема љубов. РАБОТА: Проблеми на службено патување. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

РИБА
ЉУБОВ: Лесно е емотивно да ве повредат бидејќи чувствата ви се многу интензивни. РАБОТА: Можни се промени во финансиите и проблеми. ЗДРАВЈЕ: Болки во стомакот.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име