Дома Живот Дневен хороскоп за петок 22 септември! Лавовите флертуваат, Раковите влегуваат во тајна...

Дневен хороскоп за петок 22 септември! Лавовите флертуваат, Раковите влегуваат во тајна врска и што ги чека Скорпиите

940
0
Twelve black Zodiac signs on white

Дневен хороскоп за петок 22 септември! Лавовите флертуваат, Раковите влегуваат во тајна врска и што ги чека Скорпиите

Крајот на работната недела ќе биде насочен кон љубовта кон хороскопските знаци, иако за некои се очекува и подобрување на финансиите.

ОВЕН
ЉУБОВ: Ова е време кога ќе имате многу материјал за имагинација, бидејќи ќе запознаете шармантни луѓе.
РАБОТА: Можно подобрување на финансиската состојба .
ЗДРАВЈЕ: Посетете лекар.


БИК
ЉУБОВ: Ќе ве интересираат многу луѓе кои потекнуваат од друга култура или живеат во странска земја.
РАБОТА: Блага нестабилност или промени во оваа сфера.
ЗДРАВЈЕ: Флуктуирачки шеќер во крвта.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе можете да привлечете секого, но не и да постигнете стабилна врска .
РАБОТА: Поволен ден за оние кои се занимаваат со поправки на компјутери и даваат ИТ услуги.
ЗДРАВЈЕ: Не се присилувајте.

РАК
ЉУБОВ: Можеби ќе ви се допадне некој со кој можете да имате само тајна врска, а можеби токму поради оваа тајност целата приказна ќе ви биде привлечна.
РАБОТА: Можни административни проблеми.
ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.


ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе бидете неодоливи и затоа можеби нема да можете да одолеете без флерт, дури и ако веќе сте во врска.
РАБОТА: Помагање на пријател во бизнисот.
ЗДРАВЈЕ: Мускулно воспаление или повреда.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Вашата способност за позитивна комуникација ќе биде на високо ниво. Искористете го тоа.
БИЗНИС: Успех за оние кои се вклучени во трговијата, транспортот и протокот на информации.
ЗДРАВЈЕ: Солидно здравје сте.

ВАГА
ЉУБОВ: Подобро е да не очекувате ништо посебно и да чекате подобро време за љубов. Избегнувајте расправии.
РАБОТА: Голема енергија, но вашата иницијатива можеби нема да биде добро прифатена од претпоставените.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе бидете шармантни и заводливи, толку што никој нема да остане рамнодушен во вашето друштво.
РАБОТА: Напредок на работа, со помош на женска личност.
ЗДРАВЈЕ: Во добра здравствена состојба сте.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе запознаете помлада личност која ќе ви се допадне, можеби значително помлада од вас.
РАБОТА: Ќе имате среќа во оваа сфера, доколку се занимавате со уметност.
ЗДРАВЈЕ: Имате деликатно здравје.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Во оваа сфера можете да очекувате само позитивни настани. Сè што сакате може да ви биде на дофат на раката.
РАБОТА: Успех во областа на образованието и интелектуалната работа воопшто.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе ве очекуваат позитивни настани во оваа сфера. Сигурно ќе имате можност да контактирате со некој што ви се допаѓа.
РАБОТА: Можно е да имате или премногу работа.
ЗДРАВЈЕ: Склоност кон инфекции.

РИБИ
ЉУБОВ: Ќе бидете фокусирани на други области од животот, поради што не можете да очекувате епохални настани во оваа сфера.
РАБОТА: Ќе трошите претерано или ќе вложувате непромислено.
ЗДРАВЈЕ: Вкочанетост или повреда.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име