Дома Живот Дневен хороскоп за петок 2 февруари! Следува возбудлив љубовен ден за Бикот,...

Дневен хороскоп за петок 2 февруари! Следува возбудлив љубовен ден за Бикот, добри деловни можности за Рибите

3849
0

Дневен хороскоп за петок 2 февруари! Следува возбудлив љубовен ден за Бикот, добри деловни можности за Рибите

Секој хороскопски знак ќе има интересен ден, особено Стрелецот.


ОВЕН
ЉУБОВ: Она што треба да го направите за да имате хармонична врска е повеќе да размислувате за потребите на партнерот. РАБОТА: Работа во странство или за странци. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БИК
ЉУБОВ: Поволен ден за љубов . Тоа ветува дека вашата љубовна врска ќе биде возбудлива и стабилна во исто време. РАБОТА: Ќе напредувате на деловен план, бидејќи ќе имате многу работа. ЗДРАВЈЕ: Склоност кон инфекции.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Можен флерт со некого. Менталната врска со таа личност ќе биде очигледна, но можеби не и емотивна. РАБОТА: Не очекувајте подобрување во оваа сфера. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

РАК
ЉУБОВ: Љубовниот живот ви е многу важен, особено во овој период кога имате впечаток дека се случуваат одлучувачки работи. РАБОТА: Успех во забавата, маркетингот или креативноста. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.


ЛАВ
ЉУБОВ: Многу ви е важно да имате стабилен емотивен живот, а сега сте во период во кој лесно можете да го постигнете тоа. РАБОТА: Доколку ги намалите очекувањата, ќе бидете сосема задоволни од ситуацијата. ЗДРАВЈЕ: Пад на енергија.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Вие сте некој кој е реален и ја цени сериозноста во љубовта како и во сè друго. РАБОТА: Вашата самоиницијатива може да се протолкува како провокација. ЗДРАВЈЕ: Ќе забележите дека вашето здравје се подобрува.

ВАГА
ЉУБОВ: Може да се заљубите во некој кој ви е сосед, или некој со кој ќе стапите во контакт преку Интернет. БИЗНИС: Можни се лоши или непромислени финансиски одлуки и потези. ЗДРАВЈЕ: Прекумерен апетит.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: За вистински да се отворите емотивно и да се поврзете со некоја личност, таа личност мора да ги помине сите ваши тестови со високи оценки. РАБОТА: Ништо ново нема да се случи во оваа сфера од животот. ЗДРАВЈЕ: Можни повреди .


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ако сте слободни, ќе доживеете романса, а ако не сте, тогаш ќе мора да се борите со искушенијата. РАБОТА: Ќе уживате во креативната работа. Добро за уметниците. ЗДРАВЈЕ: Добро здравје.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Се разубавивте, што нема да помине незабележано. РАБОТА: Ова е ден кога можете да постигнете многу на полето на работата, работата и посветеноста, но и „убави очи“ и шарм. ЗДРАВЈЕ: Склоност кон инфекции и повреди.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Идеална личност за вас е некој кој бара многу слобода во врската, исто како и вие. РАБОТА: Добро ќе ја распределите работната енергија и ќе постигнете повеќе отколку што сте планирале. ЗДРАВЈЕ: Во добра здравствена состојба сте.

РИБА
ЉУБОВ: Можно е нешто да тргне наопаку, но само затоа што нема да има јасна комуникација меѓу вас и партнерот. РАБОТА: После долг „сушен“ период, конечно добивте добри можности во оваа сфера. ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име