Дома Живот Дневен хороскоп за петок 15 септември! Биковите се подготвуваат за романтично патување,...

Дневен хороскоп за петок 15 септември! Биковите се подготвуваат за романтично патување, Раковите ги следат деловни проблеми

943
0

Дневен хороскоп за петок 15 септември! Биковите се подготвуваат за романтично патување, Раковите ги следат деловни проблеми

Секој хороскопски знак ќе има интересен љубовен ден, но сепак треба да се фокусираат на здравјето.


ОВЕН
ЉУБОВ: Нема да можете да најдете трајна љубов, но лесно можете да запознаете некој нов кој ќе ве привлече за кратко. РАБОТА: Може да доживеете позитивни промени во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Одлично.

БИК
ЉУБОВ: Ова е вашето време за романтично патување или патување. РАБОТА: Поволно време за оние чија работа вклучува припадност во клубови и здруженија. ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Љубовта ќе ви биде најважна. Ќе бидете слаткоречиви и шармантни, што ќе ве придобие обожавателите. БИЗНИС: Успех во секоја креативна активност и уметност. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Нерасчистен семеен живот и можни конфликти со партнерот доколку живеете заедно. БИЗНИС: Зголемена активност и проблеми во приватниот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Спортски повреди.


ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе бидете особено елоквентни, што многумина ќе воодушеви и ќе ви помогне во потрагата по љубов. РАБОТА: Ќе бидете задоволни како стојат работите, што и да правите. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Некој сигурно ќе се заљуби во вас, бидејќи во овој период вашиот природен шарм е особено нагласен. РАБОТА: Можете да заработите или да напредувате во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВАГА
ЉУБОВ: Тешко дека ќе успеете да воспоставите хармоничен однос со некого, вклучително и со партнерот. РАБОТА: Успех во секоја услужна дејност, како и профит од туризмот. ЗДРАВЈЕ: Слабо.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можно е да ја преминете границата на учтиво однесување со некој кој е над вас. РАБОТА: Ќе ви се зголеми популарноста, што можете да го искористите. ЗДРАВЈЕ: Под стрес сте.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Денеска е особено поволен ден за хармоничен заеднички живот со избраната личност. БИЗНИС: Добивка од партнерскиот бизнис и лесно склучување договори. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе уживате во друштво или разговор со некој што ви се допаѓа. Можен е и романтичен состанок. РАБОТА: Можеби размислувате за работа во странство. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Премногу флерт може да ја наруши стабилноста во љубовниот живот. Ако сте сами, лесно можете да најдете љубов. БИЗНИС: Проблеми за секој што има сопствен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

РИБА
ЉУБОВ: Проблемите се трупаат. Добро би било да бидете свесни за оддалеченоста и заладувањето доколку веќе сте во врска и особено ако сте во брак. РАБОТА: Можен помал готовински тек. ЗДРАВЈЕ: Многу добро

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име