Дома Живот Дневен хороскоп за петок 15 декември! Стрелците фрлија око на личноста со...

Дневен хороскоп за петок 15 декември! Стрелците фрлија око на личноста со која соработуваат, Рибите влегуваат во партнерски бизнис

3417
0

Дневен хороскоп за петок 15 декември! Стрелците фрлија око на личноста со која соработуваат, Рибите влегуваат во партнерски бизнис

Ден полн со љубовни успеси и пресврти за многу хороскопски знаци.


ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе имате среќа, а тоа, пред сè, ќе се однесува на можноста за физички контакт со некој што ви се допаѓа. РАБОТА: Ќе имате помали проблеми на деловен план. ЗДРАВЈЕ: Вие сте многу витални.


БИК
ЉУБОВ: Ќе имате хармоничен љубовен живот, полн со пријатни познанства и нови можности. РАБОТА: Среќа во креативните работи, особено ако работите во партнерство. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Љубовта можете да ја најдете на социјалните мрежи или со помош на пријателите. РАБОТА: Ова е добар ден за се што е поврзано со администрација или превоз. ЗДРАВЈЕ: Болки во стомакот.


РАК
ЉУБОВ: Излегувате повеќе од вообичаено и уживате во животот и љубовта. РАБОТА: Ќе имате зголемен обем на работа, што особено ќе им се допадне на приватниците. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте во сообраќајот.

ЛАВ
ЉУБОВ: Великодушно ќе ја опсипете саканата личност со знаци на внимание. РАБОТА: Би сакале поголема независност во одлучувањето. Во спротивно – успех. ЗДРАВЈЕ: Зголемен апетит.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можно е да запознаете некој кој е идеална личност за вас. РАБОТА: Ова е време кога можете да напредувате во кариерата, но и да направите некои промени на подобро. ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе бидете расположени да ги покажете своите чувства и наклонетост. Личноста која ви се допаѓа нема да може да ви одолее. РАБОТА: Ќе бидете успешни, што и да правите. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можно е да имате тајна врска или да ги криете чувствата. РАБОТА: Позитивни промени и напредок во работната сфера. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со уринарниот тракт.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој кој ви е надреден или некој што сте го запознале преку работата. РАБОТА: Можно е да добиете работа која вклучува креативна работа. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе бидете задоволни од позитивните околности што ги носи партнерството. Можно романтично патување. РАБОТА: Успех во работата со или во странство. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можно е добро да се забавувате и да запознаете луѓе кои ќе ве интересираат. РАБОТА: Проблеми со подредените и со средствата за работа. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РИБА
ЉУБОВ: Ќе бидете опкружени со луѓе со кои ќе чувствувате поврзаност, но само на ментален план. РАБОТА: Ќе вложите многу енергија во партнерскиот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Добро.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име