Дома Живот Дневен хороскоп за петок 11 август! Вагите сакаат погрешни избори, Рибите ќе...

Дневен хороскоп за петок 11 август! Вагите сакаат погрешни избори, Рибите ќе страдаат од алергии, а што го чека Стрелецот…

263
0

Дневен хороскоп за петок 11 август! Вагите сакаат погрешни избори, Рибите ќе страдаат од алергии, а што го чека Стрелецот…

Еве што може да очекува секој хороскопски знак денес…


ОВЕН
ЉУБОВ: Можете да се надевате на многу љубовни настани. РАБОТА: Можно е да дојде до промена на повисоко ниво или да направите нов избор во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Во многу добра здравствена состојба сте.

БИК
Сатурн гази во Риби до 2026 година! Еве зошто го нарекуваат господар на кармата и времето – 4 знаци за да се подготвите за трансформација
ЉУБОВ: Ќе бидете премногу склони кон промени и ќе бидете заинтересирани за нови искуства за да уживате во стабилноста на врската. РАБОТА: Ништо нема да ви биде тешко се додека ви дозволува да се приближите до целта. ЗДРАВЈЕ: Добро.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Лесно можете да запознаете некој што ќе ви се допадне. Најдлабоките чувства можеби нема да се разбудат, но и сочувството е убаво. БИЗНИС: Внимавајте кога инвестирате и трошите пари. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Љубовта и секој што ви се допаѓа ќе биде или далеку или скриен од вас. Нема да ви биде лесно да иницирате настани во оваа сфера. РАБОТА: Ќе се справувате со финансиски проблеми кои ќе се појават. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.


ЛАВ
ЉУБОВ: Денеска ќе ве интересираат нови познанства и дружење, како и се што е ново и возбудливо. РАБОТА: Можни административни и логистички проблеми. ЗДРАВЈЕ: Ќе почувствувате значително подобрување кога станува збор за здравјето.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ова не е поволен период за љубов, бидејќи тешко ви е да најдете соодветен партнер, но тоа не значи дека нема да има никакви настани. РАБОТА: Ќе ја одложите работата и можни се грешки. ЗДРАВЈЕ: Психосоматски поплаки.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој кој воопшто не е добар избор за вас, барем не доколку сакате долга или стабилна врска. РАБОТА: Ситуацијата во кариерата ќе биде нестабилна. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате можности за љубов, само ако патувате или се поврзете со некој што живее далеку. РАБОТА: Можен помал успех, што и да правите или се обидувате да направите. ЗДРАВЈЕ: Во стабилна здравствена состојба сте.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Можни нови познанства. Не очекувајте премногу во љубовта, бидејќи ништо важно нема да се случи денес. РАБОТА: Ќе доживеете одреден успех поврзан со административната работа. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Накратко ќе ја изгубите вербата во љубовта или другите луѓе. Не очајувајте и не препуштајте се на скептицизмот, бидејќи тоа не помага. РАБОТА: Можни помали проблеми во партнерскиот бизнис. ЗДРАВЈЕ: Очекувајте подобрување.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Денеска нема да се случи ништо важно во оваа сфера. РАБОТА: Мали проблеми за оние кои работат со луѓе и во партнерски бизнис. Нема да ви биде лесно да постигнете некаков договор. ЗДРАВЈЕ: Инфекција на респираторниот тракт.

РИБИ
ЉУБОВ: Денес ќе бидете склони кон мечтаење и бегање од реалноста. Така ќе пристапите и на љубовта. РАБОТА: Ова е ден за завршување на незавршената работа. ЗДРАВЈЕ: Алергиски напад

Претходна објаваНе знаевме дека пуканките се толку ЗДРАВИ
Следна објаваПрестанете да ги кубете или депилирате влакната од носот! Лекарот предупредува зошто никогаш не смеете да го правите тоа

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име