Дома Живот Дневен хороскоп за петок 1 март! Девиците се во бурен љубовен период,...

Дневен хороскоп за петок 1 март! Девиците се во бурен љубовен период, а еве кој има можност за подобра работа

4988
0

Дневен хороскоп за петок 1 март! Девиците се во бурен љубовен период, а еве кој има можност за подобра работа

Еве што може да очекува секој хороскопски знак денес:


ОВЕН
ЉУБОВ: Можеби ќе добиете љубовна порака или изјава за љубов, бидејќи некој што ве сака ќе биде инспириран да ги вербализира чувствата. РАБОТА: Нема промени во оваа сфера од животот. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БИК
ЉУБОВ: Ќе имате тенденција да гледате се преку „розови очила“, па може да се заљубите во некој кој воопшто не е за вас. РАБОТА: Можност за подобра работа или позиција. ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Во овој период многу ќе се дружите и може да ве привлечат неколку луѓе во чие друштво ќе уживате. РАБОТА: Вашиот ентузијазам нема да биде на високо ниво. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

РАК
ЉУБОВ: Ќе ве привлекува некој кој е на одредена позиција на моќ или барем ќе ви изгледа моќен. РАБОТА: Ќе размислувате за промена, но можеби сега не е моментот. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе имате големи љубовни апетити и можеби љубовниот живот поради тоа ќе ви се искомплицира. РАБОТА: Можни проблеми со луѓе кои работат за вас. ЗДРАВЈЕ: Посетете лекар.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе летате и ќе паѓате, бидејќи сте во многу бурен и емотивен период. РАБОТА: Денеска ќе ви биде одвлечено она што ви се случува во љубовниот живот. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВАГА
ЉУБОВ: Можно е да комуницирате со некој што ви се допаѓа. РАБОТА: Зголемениот обем на работа ќе ве оптоварува, иако добрата вест е што ќе ги има. ЗДРАВЈЕ: Слаб имунитет.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе влезете во неверојатни ситуации или партнерот ќе ви приреди романтично изненадување. РАБОТА: Вашата способност за комуникација денес ќе биде на високо ниво. ЗДРАВЈЕ: Болка во нозете.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе постигнете позитивна промена, бидејќи ќе имате големи можности за љубов. РАБОТА: Може да работите од дома или да се заинтересирате за приватен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе има тајни изјави на љубов и сочувство. РАБОТА: Ќе добиете нови идеи, но ќе ви недостига иницијатива и енергија да ги реализирате. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Добрата комуникација со партнерот, но и секој друг вид контакт ќе биде возбудлив. РАБОТА: Грижете се за парите и вредните работи. ЗДРАВЈЕ: Низок крвен притисок.

РИБА
ЉУБОВ: Ќе бидете под таков наплив на хормони што лесно може да се заљубите во било кој. РАБОТА: Имате потреба да направите нешто што ќе ви даде чувство на моќ. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име