Дома Живот Дневен хороскоп за вторник, 27 февруари! Раковите се свртуваат кон минатото, Девиците...

Дневен хороскоп за вторник, 27 февруари! Раковите се свртуваат кон минатото, Девиците ги следи долгоочекуваната деловна можност

3277
0

Дневен хороскоп за вторник, 27 февруари! Раковите се свртуваат кон минатото, Девиците ги следи долгоочекуваната деловна можност

Од сите хороскопски знаци, водолиите ќе го имаат највозбудливиот ден, па дури и ќе им биде тешко да останат верни.


ОВЕН
ЉУБОВ: Во овој период може да ве привлече некој нов кој ќе го запознаете преку пријател. БИЗНИС: Добриот маркетинг многу ќе ви помогне во што и да правите. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БИК
ЉУБОВ: Ќе бидете дружељубиви, ќе се движите, поради што лесно можете да најдете љубов . РАБОТА: Денес ќе бидете особено добри во контактите со луѓето. ЗДРАВЈЕ: Нервоза.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Денот не ветува важни настани. Можни се нови познанства, но тоа е се. БИЗНИС: Ова е поволен период за воспоставување нови контакти корисни за бизнисот. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

РАК
ЉУБОВ: Ќе бидете донекаде повлечени или свртени кон минатото. БИЗНИС: Можно е да размислувате за партнерски бизнис, но треба да бидете многу внимателни при изборот на партнер. ЗДРАВЈЕ: Солидно.


ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе бидете дарежливи и романтични, па лесно можете да ја воодушевите саканата личност со романтичен гест. РАБОТА: Ќе имате успех доколку барате работа во странска компанија. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе бидете малку мрачни, што некому можеби е привлечно, но остава погрешен впечаток за вас. РАБОТА: Ќе ви се укаже можност која најдобро би била игнорирана. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ВАГА
ЉУБОВ: Треба да бидете пореални во очекувањата и искуството на личноста која ве интересира. РАБОТА: Помал успех , а тоа е затоа што во последно време неизмерно уживате во вашата работа. ЗДРАВЈЕ: Инфекција.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Љубовта лесно можете да ја најдете на секој социјален настан. РАБОТА: Може да имате проблеми или да згрешите, особено ако се занимавате со трговија. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Нема да имате можност за љубов, ниту пак ќе бидете особено заинтересирани. РАБОТА: Вашата упорност која е изразена во овој период ќе ви донесе само добри работи во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Во овој период ви треба некој кој пред се ќе ги заинтригира вашите сетила. БИЗНИС: Може да вложите пари во бизнисот, за да напредувате. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Имате среќа во љубовта, но може да биде проблем и доколку сте во врска, бидејќи ќе ви биде тешко да останете верни. РАБОТА: Условите за работа ќе се подобрат или ќе ја смените работата. ЗДРАВЈЕ: Добро.

РИБА
ЉУБОВ: Можна тајна афера. Тоа може да биде затоа што вие или личноста за која сте заинтересирани сте во врска или брак. РАБОТА: Јасноста на целта е многу важна за вашиот ентузијазам. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име