Дома Живот Дневен хороскоп за вторник, 12 март! Бикот ќе ја обнови врската со...

Дневен хороскоп за вторник, 12 март! Бикот ќе ја обнови врската со бившиот, а овој знак ќе биде манипулативен на работа

3206
0

Дневен хороскоп за вторник, 12 март! Бикот ќе ја обнови врската со бившиот, а овој знак ќе биде манипулативен на работaЅвездите денес не се многу поволни за Лавовите. Нивниот избраник ќе се чувствува незадоволно, а тоа ќе предизвика криза во врската. На работа ќе се занимава со манипулација со туѓи пари или маркетинг.

Погледнете што може да очекува секој хороскопски знак денес.


ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе бидете опкружени со атрактивни луѓе, но се чини дека сепак нема да имате среќа во љубовта. РАБОТА: Можно е да дојде до запирање на протокот на пари. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

БИК
ЉУБОВ: Лесно може да се случи да се оживеат чувствата кон некој од минатото. РАБОТА: Можно е да имате проблеми со претпоставените бидејќи не го почитувате авторитетот во овој период. ЗДРАВЈЕ: Слабо.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе имате проблем да остварите конструктивна комуникација со избраната личност. РАБОТА: Донекаде сте заборавени, поради што треба да внимавате повеќе на се. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Може да имате проблеми во комуникацијата, бидејќи нема да се изразувате на вистински начин. РАБОТА: Нема да се чувствувате како работа, целосно ќе ве окупира нешто друго. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.


ЛАВ
ЉУБОВ: Избраната личност ќе се чувствува незадоволно, а тоа ќе предизвика криза во врската. РАБОТА: Ќе се занимавате со манипулација со туѓи пари или маркетинг. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе остварите нови познанства, но ќе размислувате за некој од минатото. РАБОТА: Може да имате проблеми во партнерскиот бизнис поради нечесноста на партнерот. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе уживате во стабилна љубовна врска. РАБОТА: Можни се проблеми поради мешање на работа и задоволство или невнимание при манипулирање со туѓи пари. ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Љубовниот живот нема да ве задоволи затоа што вложувате енергија во врска која не е за вас. РАБОТА: Ќе искусите разни проблеми во работниот процес. ЗДРАВЈЕ: Подобрување.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе бидете нерасположени, поради што ќе имате мали шанси да доживеете љубов. РАБОТА: Се наоѓате во многу поволен период за академска работа и обука. ЗДРАВЈЕ: Нестабилно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Тајната љубов или врската на далечина може да доведе до проблеми и разочарување. РАБОТА: Ќе правите грешки, што лошо ќе се одрази на вашата кариера, што и да правите. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можно е да имате проблеми со мешањето на љубовта и пријателството. РАБОТА: Можна е тимска и со пријателите, но и пречки за успех во тој тип на работа. ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

РИБА
ЉУБОВ: Фокусирани сте на други области, па можно е да нема можности за љубов. РАБОТА: Можно е да имате финансиски потешкотии или неочекувани трошоци. ЗДРАВЈЕ: Нервоза.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име