Дома Живот Временска прогноза за денес 06.11.2023 година во Република Македонија

Временска прогноза за денес 06.11.2023 година во Република Македонија

688
0

Временска прогноза за денес 06.11.2023 година во Република Македонија

Локално време во Македонија денес

Времетоденес во Република Македонија ќе биде доста топло со температури до 21 степени Целзиусови. Во вечерните и ноќните часови температурите ќе се спуштат до 12°С.

Претходна објаваНајточниот неделен хороскоп од 6 до 13 ноември! Раковите им веруваат на погрешни луѓе, Вагите се заљубуваат, а еве кој се сели во друг град
Следна објаваДневен хороскоп за понеделник, 6 ноември! Скорпиите сакаат помлади луѓе, Вагите можност за промена на работата

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име