Дома Живот Ајде сите во Куманово, да ја осетиме новогодишната магија (фотогалерија)

Ајде сите во Куманово, да ја осетиме новогодишната магија (фотогалерија)

1122
0

Ајде сите во Куманово, да ја осетиме новогодишната магија

Куманово годинава светна во новогодишно руво. Најубавиот дел од Куманово е вистинска магија. Ајде да ги направиме најубавие фотографии годинава баш во Куманово, да ја осетиме празничната атмосвета.

Браво за Општина Куманово.

Фотографиите се преземени од фејзбук страницата на градоначалникот Максим Димитриевски.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име