петок, февруари 3, 2023
Дома Ознака македонија

Ознака: македонија

После крштевањето Исусово, денеска се слави Крстителот…Денес е Свети Јован Крстител

0
После крштевањето Исусово, денеска се слави Крстителот…Денес е Свети Јован Крстител Православните верници денеска го празнуваат Свети Јован Крстител. За Јован самиот спасител рекол дека е...

Избор на уредникот

Копирање не е дозволено!