Дома Ознака спиење

Ознака: спиење

Нутриционист открива 5 намирници кои треба да ги избегнуваме пред спиење

0
Нутриционист открива 5 намирници кои треба да ги избегнуваме пред спиење МНОГУ од нас сакаат да грицкаат навечер, но нутриционистката Елиза Луку за The Sun...

Научниците тврдат дека ова е температурата на која најдобро спиеме

0
Научниците тврдат дека ова е температурата на која најдобро спиеме ВНИМАВАЈТЕ температурата на воздухот во вашата спална соба да биде помеѓу 20 и 25 степени...

Избор на уредникот

Копирање не е дозволено!