Дома Ознака гриз

Ознака: гриз

ДОМАШНИТЕ СЕ НАЈВКУСНИ: КНЕДЛИ СО СИРЕЊЕ И ГРИЗ

0
ДОМАШНИТЕ СЕ НАЈВКУСНИ: КНЕДЛИ СО СИРЕЊЕ И ГРИЗСостојки: 500 гр сирење, 7-8 лажици гриз, 4-5 лажици остро брашно, 4 јајца, прстофат сол, малку шеќер. Подготовка: Соединете ги сите состојки и ставете...

Избор на уредникот

Копирање не е дозволено!