Дома Interesting СТАВИЛЕ ЈАГОДА ПОД МИКРОСКОП И ПОТОА СЛЕДЕШЕ ШОК! Видео кое ШОКИРА повеќе...

СТАВИЛЕ ЈАГОДА ПОД МИКРОСКОП И ПОТОА СЛЕДЕШЕ ШОК! Видео кое ШОКИРА повеќе од 2 милиони луѓе (ВИДЕО)

1043
0

СТАВИЛЕ ЈАГОДА ПОД МИКРОСКОП И ПОТОА СЛЕДЕШЕ ШОК! Видео кое ШОКИРА повеќе од 2 милиони луѓе (ВИДЕО)

Доколку сте мрзливи, ве советуваме да не го гледате видеото кое стана вирално на интернет бидејќи луѓето не можеа да поверуваат што гледаат.


Видеото покажува како еден човек зема јагода , ја пресекува по површината и ја става на стакленце под микроскоп. Потоа на видеото можете да видите дека по јагодата шета нешто што наликува на грини .

Луѓето веднаш реагирале на оваа непријатна глетка.

  • Воопшто не ви е жал или немаше да го објавите ова – се налутил еден корисник.
  • Не можам да верувам на овошје чии семиња се надвор! – рече другиот.

Имаше и такви кои се свесни дека просторот за живеење го делиме со грини, а по неговиот коментар уште повеќе се замисливме.

„Има грини кои живеат на вашето тело. Ги има насекаде. Ако тоа ве разболува, не ги гледајте под микроскоп.“

Претходна објаваДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 5 АПРИЛ! Девицата ја очекува финансиска загуба, додека Бикот ќе има проблеми во љубовта
Следна објаваОВА Е НАЈЗДРАВАТА РИБА НА СВЕТОТ! Откријте ги сите здравствени придобивки што ги нуди

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име