Дома Родители и деца Ова 14-месечно девојче за прв пат пробува очила и го гледа светот...

Ова 14-месечно девојче за прв пат пробува очила и го гледа светот во сосема ново светло (видео)

397
0

Ова 14-месечно девојче за прв пат пробува очила и го гледа светот во сосема ново светло. Нејзината реакција ќе ви го стопи срцето! (видео)

Претходна објаваСимптоми кои не треба да ги игнорирате
Следна објаваКога е најдобро да се испие првото утринско кафе и зошто?

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име