Дома Светски дестинации Најубавата градина во светот (фото)

Најубавата градина во светот (фото)

635
0

Со повеќе од 150 милиони цвеќиња во полн цут, овој рај од 72.000 квадратни метри процвета во една од најживописните дестинации во светот.

Миракле градината се наоѓа во Дубаи, погледнете ги прекрасните фотографии…

Претходна објаваДенес започнуваат Божиќните пости
Следна објаваРецепт: торта со кикирики и чоколада (посно)

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име