Дома Здравје Министерство за здравство: Лекарски совети за заштита од аерозагадување

Министерство за здравство: Лекарски совети за заштита од аерозагадување

182
0

Министерството за здравство на својата Фејзбук страна посочи лекарски совети за заштита од аерозагадувањето.

Извор: Министрество за здравство

Претходна објаваСОВЕТ: Кардиолог открил пет навики кои редовно ги следи и на тој начин го спречува растот на лошиот холестерол
Следна објаваМоже ли да се умре од недостаток на волја за живот?

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име