Дома Health Една шолја на ПРАЗЕН СТОМАК прави чуда за имунитет и слабеење

Една шолја на ПРАЗЕН СТОМАК прави чуда за имунитет и слабеење

618
0

Една шолја на ПРАЗЕН СТОМАК прави чуда за имунитет и слабеење

Оваа вкусна храна е неверојатна и за здравјето
Оваа вкусна храна е неверојатна за имунитетот, но и за убавината (наводно за слабеење), па слободно вклучете ја во вашето дневно мени.

Секако, внимавајте многу на потеклото, бидејќи е добро познато дека на пазарот има голем број производи кои всушност содржат, за жал, многу малку мед, па затоа се препорачува да се купуваат од проверени производители.

За овој напиток ви требаат само две состојки кои ќе го зајакнат вашиот имунолошки систем:


1 лажица мед

200 мл вода

Секое утро пијте го напитокот на празен стомак.

Претходна објаваДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК 16 МАЈ! Стрелците имаат можност да ПРОМЕНИ РАБОТА, а Вагите сакаат задоволство!
Следна објаваКамилицата има многу лековити својства, а во народната медицина се користи и за стопирање на гасови, за олеснување на варењето и за дијареја.

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име