Дома Life Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК 9 ФЕВРУАРИ! Овните ги очекува добра заработка, Скорпиите...

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК 9 ФЕВРУАРИ! Овните ги очекува добра заработка, Скорпиите се соочуваат со неверство, а што следува за Рибите!

628
0

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК 9 ФЕВРУАРИ! Овните ги очекува добра заработка, Скорпиите се соочуваат со неверство, а што следува за Рибите!

Секој хороскопски знак ќе има многу интересни деловни сфери, додека Вагата може да запознае некој важен на полето на љубовта.

Еве што може да очекува секој хороскопски знак денес :


ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе имате поинтересни контакти, особено ако излегувате со пријателите и го поминувате времето во поголемо друштво.
РАБОТА: Зголемен обем на работа и добра заработка.
ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

БИК
ЉУБОВ: Ќе се случуваат многу работи и ќе се прават планови за состаноци. Иако ќе бидете расположени, денес нема да најдете љубов.
РАБОТА: Можете да најдете привремена работа ако ја барате.
ЗДРАВЈЕ: Послабо.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе ја добиете поддршката од партнерот, која многу ќе ви значи.
РАБОТА: Ќе мора да бидете поодговорни, во спротивно ќе имате проблеми во кариерата. Останете подалеку од сомнителни активности и луѓе.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Одлична комуникација, но нема да биде толку романтична колку пријателска.
РАБОТА: Можна е добивка доколку се занимавате со трговија или администрација.
ЗДРАВЈЕ: Болки во стомакот.

ЛАВ
ЉУБОВ: Нема да ви биде лесно да најдете некој кој ќе ве инспирира да сакате. Можеби мислите на личност која е далеку.
РАБОТА: Поволен период за склучување на договор.
ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Имате среќа, па сигурно ќе имате можност да доживеете нешто убаво.
БИЗНИС: Напредок и добри можности кога се во прашање финансиите и трговијата.
ЗДРАВЈЕ: Одлично.


ВАГА
ЉУБОВ: Можеби на некој културен настан ќе запознаете личност која ви се допаѓа.
РАБОТА: Се уште сте во ризичен период за финансии. Вашите подредени ќе ве изневерат.
ЗДРАВЈЕ: Влошување.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате можности да запознаете атрактивни луѓе. Доколку веќе сте во врска, можни се проблеми поради неверство.
РАБОТА: Можете да добиете повеќе понуди за работа.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Нема да бидете расположени за љубов колку за добри пријателски односи со луѓето околу вас.
РАБОТА: Можен успех во која било високо специјализирана работа.
ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Партнерот би можел да ви подари нешто за уживање или барем да ви даде нешто што ќе ве воодушеви.
РАБОТА: Внимателно инвестирајте и управувајте со парите. Можни се оперативни грешки.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате пријатна комуникација со личноста која ви се допаѓа, а можно е и нешто повеќе од тоа.
РАБОТА: Ќе барате или ќе добиете понуда за нова работа.
ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РИБИ
ЉУБОВ: Ќе се трудите да изгледате убаво, бидејќи во моментов многу ви е важно мислењето на околината.
РАБОТА: Можете лесно да ја добиете работата што ја посакувавте или подобри услови за работа.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

Претходна објаваРузмаринот е одличен за помнење…
Следна објаваАко ви недостасува витамин Б12: Вашето срце прескокнува, чувствувате ладно…

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име