Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 9 МАРТ! Близнаците ќе направат се за да...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 9 МАРТ! Близнаците ќе направат се за да ги постигнат деловните цели, а Бикот ќе наиде на пречки во кариерата

683
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 9 МАРТ! Близнаците ќе направат се за да ги постигнат деловните цели, а Бикот ќе наиде на пречки во кариерата

Денес ќе биде возбудлив ден за повеќето хороскопски знаци.

ОВЕН
ЉУБОВ: Влегувате во нова фаза. Ќе се чувствувате одлично и точно ќе знаете што да направите за да ја освоите личноста што ја сакате. РАБОТА: Ќе се разбудат ентузијазмот и вашето вродено претприемништво. ЗДРАВЈЕ: Добро.

БИК
ЉУБОВ: Можно е да се појават чувства кон некој од вашиот круг на пријатели , но вие ќе се двоумите да ги покажете. РАБОТА: Ќе наидете на некои пречки во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Можно е да присуствувате на собир на кој ќе сретнете некој кој ќе ве привлече. РАБОТА: Ништо нема да ви биде тешко да направите за да ги остварите вашите планови. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

РАК
ЉУБОВ: Имате променлива среќа во љубовта , па затоа треба да внимавате работите да не тргнат надолу. РАБОТА: Успех во банкарството и манипулација со туѓи пари. ЗДРАВЈЕ: Добро.

Голем месечен хороскоп за март 2023 година!

ЛАВ
ЉУБОВ: Денеска ќе имате можност да бидете во контакт со многу нови луѓе, што може да биде од корист доколку барате љубов. РАБОТА: Можно е да имате проблем во работниот процес. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можеби вашето незадоволство ќе излезе на површина и ќе ви ја расипе врската. РАБОТА: Ќе бидете полни со енергија и идеи, особено оние поврзани со приватното претприемништво. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ВАГА
ЉУБОВ: Може да дојде до ескалација на проблемите во врската, бидејќи личноста со која сте ќе биде самоволна. РАБОТА: Можеби имате административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со кожата.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Нема да имате преголема среќа во љубовта, но не грижете се бидејќи наскоро ќе излезете од оваа фаза. РАБОТА: Ќе бидете комуникативни и елоквентни, што може да биде предност. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Денес ќе имате многу контакти со луѓе, што секогаш може да доведе до неформална врска. РАБОТА: Мали промени на подобро. Парите ќе ги трошите импулсивно. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото .

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе бидете расположени за дружење и истражување на опции. БИЗНИС: Малку неповолен ден за финансиите, бидејќи можни се загуба и непланирани трошоци, но во исто време и помала добивка. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можно е конечно да имате можности за љубов, или барем за флерт. Влегувате во малку поповолен период. РАБОТА: Ви недостига енергија и прилично сте оптоварени со обврски. ЗДРАВЈЕ: Слабо.

РИБИ
ЉУБОВ: Ќе почувствувате потреба да се вратите во минатото со мислите, а можеби ќе заживеат чувствата кон некој од минатото. РАБОТА: Ќе имате проблеми доколку се занимавате со приватен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Претходна објаваОваа ТОЧКА на телото може да открие дали имате висок холестерол
Следна објава3 МИНУТИ ЗА ДОВЕРБА! Психолозите советуваат како да разговарате со вашето дете уште од најмала возраст

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име