Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 30 МАРТ! Раковите во вител на љубомора, Рибите...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 30 МАРТ! Раковите во вител на љубомора, Рибите со добри деловни понуди!

777
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 30 МАРТ! Раковите во вител на љубомора, Рибите со добри деловни понуди!

Повеќето хороскопски знаци треба да внимаваат на своето здравје, имајќи предвид дека е можен пад на имунитетот.

Еве што може да очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Можно е да ве привлече некој кој не ви одговара. РАБОТА: Напнатост во односите со претпоставените и со какви било авторитети. ЗДРАВЈЕ: Добро.

БИК
ЉУБОВ: Денеска нема да имате можност да се посветите на љубовниот живот. РАБОТА: Можно е да влезете во партнерски бизнис, или пак да започнете бизнис со љубовниот партнер. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Можно е да ги криете чувствата, или да влезете во тајна врска. РАБОТА: Стабилност на готовинскиот тек, можна финансиска добивка, но не опуштајте премногу. ЗДРАВЈЕ: Послабо.


РАК
ЉУБОВ: Можни се напади на љубомора, бидејќи денес ќе бидете премногу страсни. РАБОТА: Ќе наидете на пречка која ќе ве измори, но нема да се откажете, а ќе даде резултати. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе имате можности да комуницирате со личност која ви се допаѓа, но веројатно ништо повеќе од тоа. РАБОТА: Ве очекува многу стресен ден бидејќи ќе имате бројни обврски. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе слушнете гласини кои ќе ве натераат да се сомневате во партнерот, но не треба. РАБОТА: Можно е да имате проблеми со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Солидно.


ВАГА
ЉУБОВ: Можно е да доживеете љубов на прв поглед. РАБОТА: Успех во се што е поврзано со транспортот. Постигнат договор или потпишан договор. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Вашата ранливост ќе дојде до израз денес. Нема да ви биде пријатно, но може да испадне добро за вашиот љубовен живот. РАБОТА: Можни се кадровски промени. ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Веројатно нема да имате многу шанси за љубов денес, но можеби ќе имате можности да флертувате. РАБОТА: Поволна финансиска состојба, но и импулсивно трошење. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Дисхармонија во врската. Ако сте слободни, можно е да запознаете некој кој и ќе ве привлече и ќе ве изнервира. РАБОТА: Работа во странство или бизнис со странска компанија. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можеби ќе се заљубите во некој што тукушто го запознавте и тоа ќе ве изненади. РАБОТА: Можни промени кои ќе бидат непријатни, но кои подоцна ќе испаднат позитивни. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РИБА
ЉУБОВ: Денеска ќе бидете малку џингоисти, поради што ќе си создавате проблеми во љубовната врска. РАБОТА: Можеби ќе добиете добра понуда за работа. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Претходна објаваПРОЈА СО КАШКАВАЛ која останува свежа три дена (РЕЦЕПТ)
Следна објаваДали имате ЖОЛТИ, ДЕБЕЛИ И ВРАСТЕНИ НОКТИ? Посетете ДОКТОР, можеби се знак за ОВАА БОЛЕСТ

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име