Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 25 МАЈ! Близнаците расположени за ЉУБОВ, Стрелците добиваат...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 25 МАЈ! Близнаците расположени за ЉУБОВ, Стрелците добиваат ПАРИ, а еве кој ќе СМЕНИ РАБОТА

553
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 25 МАЈ! Близнаците расположени за ЉУБОВ, Стрелците добиваат ПАРИ, а еве кој ќе СМЕНИ РАБОТА
Интересен астролошки ден ги очекува сите хороскопски знаци. Марс е во Лав, а Венера во Рак, па следуваат емотивни изненадувања.

ОВЕН
ЉУБОВ: Вашата страсна природа можеби нема да наиде на подеднакво ентузијастички одговор од личноста која ви се допаѓа. РАБОТА: Добивка од бизнис поврзан со трговија и транспорт. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БИК
ЉУБОВ: Ќе имате можност да запознаете ексцентрична личност со која ќе се поистоветувате. РАБОТА: Личност со влијание или пријател ќе ви помогне во кариерата. Можно е да ја смените работата. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Расположени сте за љубов, но личноста која ви се допаѓа можеби не е. РАБОТА: Ќе имате проблеми со секој што ќе направи нешто за вас. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РАК
ЉУБОВ: Обидете се да поминувате повеќе време со партнерот, бидејќи ако не го сторите тоа, партнерот може да ви замери. РАБОТА: Можеби ќе имате помали проблеми доколку се занимавате со недвижен имот. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ЛАВ
ЉУБОВ: Подобрата комуникација со партнерот ќе ви помогне да го решите проблемот во врската. РАБОТА: Одличен ден за сите кои се занимаваат со обезбедување на интелектуални или ИТ услуги. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Љубовниот живот ќе ви биде блокиран. Можно е воопшто да немате можности за љубов, што многу ќе ве фрустрира. РАБОТА: Ништо ново нема да се случи во однос на кариерата. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВАГА
ЉУБОВ: Никој нема да може да ги исполни вашите очекувања. РАБОТА: Вашите оперативни способности нема да бидат на вообичаеното високо ниво, поради што може да згрешите. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Љубовниот живот ќе ви биде турбулентен и можно е да влезете во некаков конфликт со избраната личност. БИЗНИС: Доколку се занимавате со партнерски бизнис, ќе имате големи проблеми. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Љубовниот живот нема да ви биде најважен, ќе се занимавате со други сфери од животот. РАБОТА: Би можеле да добиете пари кои долго време ги очекувате. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој што е далеку. Можеби дури и интензивно размислувате за некој што лично не го познавате. РАБОТА: Ако имате семеен бизнис, ќе имате проблеми. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можеби ќе ви се допадне некој со кој работите. Ќе ги криете тие чувства, бидејќи знаете дека не би наишле на одобрување од околината. РАБОТА: Се чини дека ќе продолжи истиот негативен тренд. ЗДРАВЈЕ: Слабо.

РИБА
ЉУБОВ: Ситуацијата во љубовниот живот ќе стагнира. Ќе мора да бидете многу трпеливи и да имате вера. РАБОТА: Нема промени во оваа сфера од животот. ЗДРАВЈЕ: Инфекција.

Претходна објаваДали сте слушнале за ПРАВИЛО 80/20? Познатата АКТЕРКА не се откажува од него
Следна објаваОваа комбинација е вистински убиец на ТРИГЛИЦЕРИДИ и ХОЛЕСТЕРОЛ

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име