Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 23 ФЕВРУАРИ! Лавовите ги чекаат потешкотии во љубовта,...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 23 ФЕВРУАРИ! Лавовите ги чекаат потешкотии во љубовта, прилив на пари за Девиците, а еве кој ќе има стомачни проблеми

469
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 23 ФЕВРУАРИ! Лавовите ги чекаат потешкотии во љубовта, прилив на пари за Девиците, а еве кој ќе има стомачни проблеми

Денес повеќето хороскопски знаци ќе имаат финансиски проблеми.

ОВЕН
ЉУБОВ: Сите ќе ви се восхитуваат и ќе ви даваат комплименти, што дефинитивно е од корист доколку барате љубов.

РАБОТА: Можни грешки од административен карактер.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.


БИК
ЉУБОВ: Хармонија и добар договор со партнерот . Ако сте сингл, ќе ви се допадне некој кој прави да се чувствувате безбедно. РАБОТА: Можни се административни или логистички проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Вашето внимание ќе го привлече секој со кој чувствувате „хемија“ бидејќи физичката привлечност сега ви е најважна. РАБОТА: Може да постигнете добри резултати во работата со недвижнини.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

РАК
ЉУБОВ: Вашиот љубовен живот би можел да стане постабилен.

РАБОТА: Може да имате проблеми на работа, особено ако работите со било каков алат или машини.

ЗДРАВЈЕ: Главоболка .


ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе запознаете некој кој нема да биде лесно да се победи како што сте навикнати. РАБОТА: Ќе се соочите со бројни задачи и проблеми во работниот процес.

ЗДРАВЈЕ: Јадете помалку шеќер.


ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можно е да се сомневате во верноста на избраната личност бидејќи ќе ви се чини дека сите флертуваат со нив. РАБОТА: Вашиот редовен готовински тек донекаде ќе се зголеми.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

ВАГА
ЉУБОВ: Позитивните околности и вашето расположение ќе придонесат да имате повеќе можности за љубов.

РАБОТА: Можни проблеми во финансиската сфера. Можете да изгубите или изгубите пари.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Нема значајни настани во оваа сфера.

РАБОТА: Внимавајте да не направите грешка која скапо ќе ве чини.

ЗДРАВЈЕ: Инфекција на респираторниот тракт.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Добра комуникација со избраната личност. Лесно ќе ги изразите емоциите и ќе постигнете каков било договор. БИЗНИС: Грешки поради невнимание и проблеми во партнерскиот бизнис.

ЗДРАВЈЕ: Нервозен стомак.


ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Доколку сте во врска, можно е да започнете заеднички живот со партнерот или да размислите за таа можност.

РАБОТА: Ќе бидете преоптоварени со работа.

ЗДРАВЈЕ: Слабо.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Чувствувате енергетска блокада, па веројатна е исклучиво платонска врска со личноста која ви се допаѓа.

РАБОТА: Може да имате некои непланирани трошоци.

ЗДРАВЈЕ: Влошување.

РИБА
ЉУБОВ: Ќе се разбирате подобро со другите, вклучувајќи ја и личноста за која сте заинтересирани, отколку што беше случај претходните денови.

РАБОТА: Можни недоразбирања со претпоставените.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Претходна објаваПолна со витамини и минерали: Дали би пробале маска за лице од кисела зелка?
Следна објаваСПАСЕТЕ ОД РЕУМА: Овој природен лек докажано ја отстранува болката, а вие го имате дома!

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име