Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 2 МАРТ! Овните незадоволни од својата позиција на...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 2 МАРТ! Овните незадоволни од својата позиција на работа, Водолиите немаат време за љубов, а еве кој ќе има трошоци

490
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 2 МАРТ! Овните незадоволни од својата позиција на работа, Водолиите немаат време за љубов, а еве кој ќе има трошоци
Се ближи до влегувањето на Сатурн во Риби (7 март), па затоа треба да се подготвите за големи промени на личен и професионален план.

ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе сакате да се докажувате и да имате успех во љубовта, но тоа не значи дека ќе успеете. РАБОТА: Ќе имате финансиски потешкотии или ќе бидете незадоволни од својата позиција. ЗДРАВЈЕ: Солидно.


БИК
ЉУБОВ: Денеска на вистински начин ќе можете да ги покажете своите чувства кон саканата личност. РАБОТА: Можни се проблеми од административна или логистичка природа. ЗДРАВЈЕ: Јадете помалку шеќер.


БЛИЗНАЦИ

ЉУБОВ: Љубомора, незадоволство и дисхармонија во врската. Ќе бидете многу оптоварени со настани во љубовниот живот. РАБОТА: Нема промени. ЗДРАВЈЕ: Грижете се за вашето здравје.

РАК
ЉУБОВ: Овој период сте полни со самодоверба и дури и да не сте расположени за љубов, ќе стекнете обожаватели. РАБОТА: Избегнувајте било каков конфликт со претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Голем месечен хороскоп за март 2023 година!


ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе бидете незадоволни од немањето можности за уживање и љубов. РАБОТА: Можни административни проблеми, а можно е и да се грижите за некои правни прашања. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе имате проблеми во врската. Незадоволството на партнерот ќе се прелее и на вас. РАБОТА: Можно е да добиете понуда за работа во областа на образованието. ЗДРАВЈЕ: Јадете лесна храна.

ВАГА
ЉУБОВ: Во овој период нема да бидете особено расположени, ниту пак подготвени некому да му угодите. РАБОТА: Можна е стагнација во готовинскиот тек или трошоците. ЗДРАВЈЕ: Психосоматски поплаки.


СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можно е да направите промена во љубовниот живот, или да ја посакате. РАБОТА: Ќе имате проблеми со авторитетот. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Нема да има можност за љубов, а комбинациите кои започнаа би можеле неславно да пропаднат. РАБОТА: Ќе имате премногу работа, поради што ќе бидете многу оптоварени со обврски. ЗДРАВЈЕ: Слабо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе им се допаднете на сите и ќе остварите многу контакти, но тоа е се. РАБОТА: Можеби ќе имате потешкотии да добиете плата за вашата работа. ЗДРАВЈЕ: Повреди.


ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Нема да имате време за љубов или нема да има можност. Во секој случај, денот нема да биде возбудлив. РАБОТА: Вашите претпоставени ви вршат притисок. Проблеми. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

РИБИ
ЉУБОВ: Можеби ќе имате поголеми проблеми во љубовта . Можни се расправии со партнерот. РАБОТА: Тешкотии во партнерски бизнис, судски и правни работи. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Претходна објаваМадрид, градот во кој сонцето никогаш не заоѓа
Следна објаваКои симптоми укажуваат на тоа дека влегувате во менопауза

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име