Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 16 МАРТ! Биковите кријат тајни од партнерите, Раковите...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 16 МАРТ! Биковите кријат тајни од партнерите, Раковите во непланираните трошоци, но затоа Лавовите…

448
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ЧЕТВРТОК 16 МАРТ! Биковите кријат тајни од партнерите, Раковите во непланираните трошоци, но затоа Лавовите…

Како да се каже, единствениот хороскопски знак за кој сè ќе оди без проблеми е Лавот, кој ќе ужива и во романтична возбуда и деловна креативност, но и во добро здравје.

Еве што може да очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Влеговте во одличен период кога станува збор за љубовта. Имате многу повеќе среќа и лесно создавате можности.
РАБОТА: Ќе бидете фрустрирани од ограничувањата во оваа област од животот.
ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

БИК
ЉУБОВ: Треба да работите на комуникација со партнерот. Тајните можат да бидат опасни.
РАБОТА: Проблемите во финансиската сфера ќе ве загрижат, но ситуацијата ќе се подобри во текот на денот. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Од овој ден можете да очекувате многу добри работи. Ќе бидете привлечни за многумина.
РАБОТА: Ќе имате зголемен обем на работа во што и да работите.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Нестабилност на љубовната врска. Ако сте слободни, можеби ќе ви се допадне некој со кој работите.
РАБОТА: Ќе имате непланирани трошоци.
ЗДРАВЈЕ: Температура.

ЛАВ
ЉУБОВ: Можно е некој нов да ви се допадне, бидејќи ќе барате возбуда во љубовта.
РАБОТА: Трендот е позитивен, особено ако се занимавате со креативна занимање или спорт.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: За некој да ве фасцинира во овој период, мора да биде успешна личност.
РАБОТА: Пречките ќе ве принудат да ги направите неопходните промени во кариерата.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.


ВАГА
ЉУБОВ: Ќе се движите на различни места, а тоа е најдобриот начин да ја запознаете вистинската личност. РАБОТА: Вашата иницијатива можеби нема да наиде на одобрување од претпоставен.
ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ако сте во врска, не дозволувајте вашето его да ви пречи на хармонијата во врската.
БИЗНИС: Добри меѓучовечки односи и среќа во трговските работи.
ЗДРАВЈЕ: Гастритис.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој што носи униформа, активен и привлечен тип на личност. РАБОТА: Можни се некои логистички и административни проблеми.
ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Контакт со личност со која ќе ви биде лесно да почувствувате емоционална блискост и да ја препознаете како вистинската личност за вас.
РАБОТА: Ангажман во областа на комуникациите.
ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Расположени сте за излегување кое сигурно ќе вроди со плод, ако веќе не е.
РАБОТА: Ќе сакате да направите нешто што ќе ви овозможи да ги покажете сите ваши прекрасни способности. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

РИБИ
ЉУБОВ: Вашата привлечност ќе продолжи да биде силна. Искористете ја оваа поволна околност и пронајдете љубов. РАБОТА: Можете да очекувате одреден напредок или успех на полето на кариерата.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Претходна објаваПрироден третман на синузитис: 7 совети за ублажување на симптомите дома
Следна објаваВО АПРИЛ И МАЈ Е НЕГОВОТО ВРЕМЕ: Домашен сируп од глуварче, лековита суперхрана за која не треба да потрошите ни денар

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име