Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 22 МАРТ! Стрелците ќе ги интересира љубовта, а...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 22 МАРТ! Стрелците ќе ги интересира љубовта, а еве кој ќе освои пари во игрите на среќа!

690
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 22 МАРТ! Стрелците ќе ги интересира љубовта, а еве кој ќе освои пари во игрите на среќа!

Денес повеќето хороскопски знаци ќе имаат среќа на љубовно поле.

ОВЕН
ЉУБОВ: Периодот е поволен за пронаоѓање партнер. РАБОТА: Проблеми на работа предизвикани од промени на работното место и лоши меѓучовечки односи. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БИК
ЉУБОВ: Денот ќе биде полн со можности за забава и контакт со атрактивни луѓе. Тоа позитивно ќе влијае на љубовта. РАБОТА: Можни помали проблеми во работниот процес. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни дишни патишта.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Можно е некој нов да ви се допадне. Ќе бидете романтично расположени. РАБОТА: Ќе бидете импулсивни и расипнички со парите . ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Можно е со други очи да почнете да гледате на некој со кој имате пријателски однос. РАБОТА: Многу сте вредни, но може да имате потешкотии ако работите за другите. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЛАВ
ЉУБОВ: Слушајте го своето срце, инаку вашето его може да ви направи проблеми во љубовниот живот. БИЗНИС: Не преземајте премногу ризици бидејќи ова не е период кога ризикот се исплати. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Стабилност на љубовниот живот за оние кои се веќе во врска, а оние кои не се ќе го обноват контактот со некој од минатото. РАБОТА: Можни проблеми на полето на финансиите. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

ВАГА
ЉУБОВ: Можеби ќе направите промена во љубовниот живот, бидејќи ќе добиете добра можност да го направите тоа. РАБОТА: Можно недоразбирање и лоша комуникација со претпоставен. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој со кој имате професионален контакт. РАБОТА: Успех во се што е поврзано со недвижен имот или приватен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Се разбуди вашиот интерес за љубов и можни се возбудливи настани. РАБОТА: Доколку се занимавате со уметност или спорт, ова ќе биде многу поволен ден за вас. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Иако не сте склони да претерувате, денес нешто такво би можело да се случи поради пресилните страсти. РАБОТА: Можно е да имате административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Инфекција на грлото.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можно е да флертувате со некој од вашиот круг на пријатели, но нема да имате значителни можности за љубов. РАБОТА: Лесно можете да освоите пари или нешто вредно во игрите на среќа. ЗДРАВЈЕ: Психосоматски поплаки.

РИБИ
ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој што е недостапен. РАБОТА: Можеби ќе добиете добра можност на полето на кариерата. Нов бизнис поврзан со креативноста или грижата и убавината. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

Претходна објаваЗЛАТЕН РОЛАТ СО ШУНКА И СИРЕЊЕ: Идеален за сите прилики и многу лесен за правење
Следна објаваДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 24 МАРТ! Рибите ќе уживаат во љубовта, додека Девиците ќе бидат оптоварени со работа, а токму тоа ќе има правни проблеми

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име