Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 15 МАРТ! Овните бараат нова љубов, Раковите се...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 15 МАРТ! Овните бараат нова љубов, Раковите се настинати, а еве кој ќе добива пари

441
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 15 МАРТ! Овните бараат нова љубов, Раковите се настинати, а еве кој ќе добива пари

Месечината, најбрзо подвижната планета, моментално се наоѓа во огнен Стрелец, што носи весели духови и оптимизам. Оваа положба на Месечината најмногу ќе им биде пријатна на Стрелец, Лав, Овен, Близнаци и Водолија.

ОВЕН
ЉУБОВ: Активно ќе работите да најдете можност за љубов и изгледа дека ќе успеете. РАБОТА: Можен помал успех, или ќе добиете можност да заземете лидерска позиција. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.


БИК
ЉУБОВ: Денеска ќе ве интересира дружење и запознавање нови луѓе, а реализацијата на врската нема да ви биде најважна работа. РАБОТА: Строго следете ги прописите при работа. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Може да запознаете некој интересен ако излезете со друштво. РАБОТА: Почитувајте ги претпоставените кои во овој период премногу сериозно го сфаќаат својот авторитет. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Ако сте сами, можете да се надевате на напредок, бидејќи денес ќе имате среќа во љубовта . РАБОТА: Денес ќе бидете полни со енергија и ентузијазам за работа. ЗДРАВЈЕ: Настинка.


ЛАВ
ЉУБОВ: Нови познанства, но се чини дека и покрај ова ништо важно нема да се случи во вашиот љубовен живот. РАБОТА: Извесен успех во административната и логистичката работа. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.


ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можно е да ви се појават некои прилики, но нема да бидете расположени за врска. РАБОТА: Ситуацијата во кариерата ќе биде донекаде нестабилна. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе бидете во свој свет, што нема да ви помогне да најдете вистински можности за љубов, но ништо нема да ја спречи вашата фантазија. РАБОТА: Ова е ден за завршување на започнатото. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Внимавајте да не бидете груби пред личноста која ви се допаѓа. РАБОТА: Ќе се занимавате со административни или логистички проблеми. ЗДРАВЈЕ: Нервозен стомак.


СТРЕЛЕЦ
Ќе имате контакт со некој кој е привлечен и кој ќе ве натера повеќе да се грижите за љубовниот живот. РАБОТА: Можна мала финансиска добивка . ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Голем месечен хороскоп за март 2023 година!

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе уживате во уживањето во интимната атмосфера и семејниот живот. Поволен ден само за оние кои веќе нашле љубов. РАБОТА: Успех за оние кои работат во областа на економијата. ЗДРАВЈЕ: Инфекција на респираторниот тракт.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Денеска ќе бидете особено шармантни, а ќе имате можност да запознаете некој кој ќе ве привлече. РАБОТА: Ќе ги импресионирате претпоставените со голем труд. ЗДРАВЈЕ: Добро.

РИБИ
ЉУБОВ: Ќе фантазирате за љубов, но ќе бидете премногу склони кон осаменост за да имате шанса да ја доживеете. РАБОТА: Во поволен период сте за планирање на сопствен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Претходна објаваКОГА ЌЕ ГИ СОБЛЕЧИТЕ ЧОРАПИТЕ ОСТАВУВААТ ТРАГИ НА НОЗЕТЕ: Еве што се случува со вашето здравје, ова воопшто не го игнорирајте
Следна објаваСОЛЕНА ЦАРСКА ТОРТА! Лесно се прави и брзо се јаде

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име