Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 1 МАРТ! Стрелците во кариерата ги чека блокада,...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 1 МАРТ! Стрелците во кариерата ги чека блокада, додека Овенот добро ќе ги вложи парите

675
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА СРЕДА 1 МАРТ! Стрелците во кариерата ги чека блокада, додека Овенот добро ќе ги вложи парите

Првиот ден од март ќе биде турбулентен деловно за повеќето хороскопски знаци.

ОВЕН
ЉУБОВ: Денеска ќе бидете во контакт со голем број луѓе и можеби ќе запознаете некој кој ќе ве интересира. РАБОТА: Финансиска инфузија или добра инвестиција. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

НАЈТОЧНИОТ ЉУБОВЕН ХОРОСКОП! Кратка врска за Близнаците, нова романса за Вагите, а еве некој кој нема време за љубов поради работата


БИК
ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој кој е на некој начин истакнат или супериорен во вашите очи. РАБОТА: Ќе се занимавате со административни работи. ЗДРАВЈЕ: Нестабилно.

БЛИЗНАЦИТЕ
ЉУБОВ: Денеска многу ќе ве интересира физичкиот аспект на љубовта . РАБОТА: Ќе бидете незадоволни од работата или условите, но во моментов не можете да се надевате на ништо подобро. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.


РАК
ЉУБОВ: Ќе бидете многу сентиментални и склони да зборувате за чувствата и на некој начин да ги изразувате. РАБОТА: Нема да се случи ништо ново, освен што е можен зголемен обем на работа. ЗДРАВЈЕ: Бавно варење.


ЛАВ
ЉУБОВ: Може да ви се допадне некој кој е многу постар од вас. Во спротивно, очекувајте разладување во љубовната врска. РАБОТА: Можни поголеми проблеми во работниот процес и нестабилност на работата . ЗДРАВЈЕ: Слабо.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Нема да бидете среќни, без разлика дали сте сингл или во врска. РАБОТА: Изгледа ќе ве погоди лошата атмосфера на работното место. Влошување на работните услови. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

ВАГА
ЉУБОВ: Ова ќе биде неповолен ден и за оние во врска и за оние кои се слободни. РАБОТА: Можно е да имате административни или подредени проблеми. ЗДРАВЈЕ: Инфекција.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Добра комуникација со избраната личност. Умеете лесно да ги изразите емоциите. РАБОТА: Ќе бидете незадоволни од системот во кој работите или од претпоставените. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Можно е партнерот да не биде расположен за љубов, но сепак ќе му треба емоционална поддршка. РАБОТА: Можни се проблеми и блокада во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Повреди.


ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе бидете комуникативни, пристапни и духовити, што поволно ќе се одрази на љубовниот живот. РАБОТА: Добар период за промена во кариерата и за оние кои се занимаваат со трговија. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате можност да запознаете некој кој донекаде ќе ве фасцинира. РАБОТА: Ништо ново нема да се случи. Можно е да не сте расположени да се занимавате со работа. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

РИБА
ЉУБОВ: Денес ќе бидете многу емотивни и чувствителни, поради што би можеле да имате проблеми во врската. РАБОТА: Ќе треба да се изразите на некој креативен начин. ЗДРАВЈЕ: Хронични заболувања

Претходна објаваНАЈТОЧНИОТ ЉУБОВЕН ХОРОСКОП! Кратка врска за Близнаците, нова романса за Вагите, а еве некој кој нема време за љубов поради работата
Следна објава5 знаци дека сте ја изгубиле душата: вратете го мирот

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име