Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА САБОТА 4 МАРТ! Лавовите нема да имаат среќа во...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА САБОТА 4 МАРТ! Лавовите нема да имаат среќа во љубовта, Јарците ќе имаат парични проблеми, а еве кој работи во лоши услови

513
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА САБОТА 4 МАРТ! Лавовите нема да имаат среќа во љубовта, Јарците ќе имаат парични проблеми, а еве кој работи во лоши услови

Повеќето хороскопски знаци ќе имаат проблеми во областа на љубовта и здравјето.

ОВЕН
ЉУБОВ: Вашиот вроден оптимизам ќе биде попривлечен од било кога, бидејќи сите околу вас ќе бидат нерасположени. РАБОТА: Можно е да доживеете одредена стагнација. ЗДРАВЈЕ: Послаба виталност.


БИК
ЉУБОВ: Ќе бидете затворени, па не можете да се надевате на нови можности за љубов . РАБОТА: Претходните денови поминавте низ различни искушенија, а тој негативен тренд најверојатно ќе продолжи. ЗДРАВЈЕ: Влошување.

Не очекувајте сериозна врска: Хороскопски знаци кои брзо се одљубуваат

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Можни се проблеми дури и ако сте во хармонична врска. РАБОТА: Блокада, особено ако се занимавате со приватен бизнис и недвижен имот. ЗДРАВЈЕ: Потребна ви е детоксикација.


РАК
ЉУБОВ: Ќе бидете фокусирани на други области од животот и нема да имате време за љубов. РАБОТА: Ќе доживеете промени кои ќе повлечат поголема одговорност. ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.


ЛАВ
ЉУБОВ: Нема да имате преголема среќа во љубовта. РАБОТА: Не се нервирајте поради моменталната неповолна ситуација, туку почекајте подобро време. ЗДРАВЈЕ: Грижете се повеќе за вашето здравје .

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Благо поволен период за правење долгорочни планови. Нема да има можност да уживате во љубовта. РАБОТА: Можно е да се чувствувате блокирани. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ВАГА
ЉУБОВ: Моментално сте во поволна фаза за љубов и сигурно сте во подобра ситуација од другите. РАБОТА: Можно справување со некои правни и статусни прашања, како и недвижен имот. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе бидете многу заинтересирани за љубовта, но работите нема да се одвиваат како што сакате, што ќе ве направи многу несреќни. РАБОТА: Можеби ќе треба да позајмите пари . ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе имате проблеми, особено ако сте во долга врска или брак, бидејќи вашиот партнер ќе биде многу нерасположен. РАБОТА: Можно недоразбирање со претпоставен. ЗДРАВЈЕ: Слабо.


ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Во моментов ви е важно да оставите добар впечаток, но не ви е лесно. РАБОТА: Зголемени трошоци и финансиски проблеми. Добро би било да заштедите. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Нема да размислувате за љубовта бидејќи ќе бидете оптоварени со проблеми од другите сфери на животот. РАБОТА: Се уште може да имате административни проблеми, но и проблеми со подредените. ЗДРАВЈЕ: Посетете лекар.

РИБИ
ЉУБОВ: Можеби размислувате за промена затоа што розите не ви цветаат. РАБОТА: Ќе бидете несреќни затоа што работите во многу лоши услови или работите работа што не ја сакате. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

Претходна објаваНе очекувајте сериозна врска: Хороскопски знаци кои брзо се одљубуваат
Следна објаваИшијас – Зошто се јавува

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име