Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 6-ти ФЕВРУАРИ! Раковите ги очекува тежок ден, прилив...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 6-ти ФЕВРУАРИ! Раковите ги очекува тежок ден, прилив на пари за Девиците, а еве кој ќе биде заљубен!

530
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 6-ти ФЕВРУАРИ! Раковите ги очекува тежок ден, прилив на пари за Девиците, а еве кој ќе биде заљубен!
Овој ден ќе биде најтежок за Раковите, бидејќи нема да имаат посебна среќа на ниту едно поле, но останатите хороскопски знаци сепак ќе поминат подобро.

Еве што може да очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој кој досега не сте го сакале, но го познавате долго време.
БИЗНИС: Успех во правни спорови и во партнерски бизнис.
ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БИК
ЉУБОВ: Љубовта е можна со некој од вашиот круг на пријатели, можеби со некој што го познавате многу долго.

РАБОТА: Можете лесно да добиете финансиска поддршка доколку ја побарате.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Можеби ќе ви се допадне некој со кој работите или некој кој е успешен.
РАБОТА: Доколку барате работа, во овој период можете да најдете полесно од вообичаено.
ЗДРАВЈЕ: Вирусна инфекција.
РАК
ЉУБОВ: Денес ќе бидете нерасположени и оптоварени со некои животни грижи. Ќе ја потисне секоја мисла за љубов.

РАБОТА: Нема да се случи ништо ново, но ќе бидете загрижени.
ЗДРАВЈЕ: Слабо.
ЛАВ
ЉУБОВ: Нема да бидете зборливи, но ќе ја покажете вашата интелигенција што може позитивно да влијае на вашиот љубовен живот.
РАБОТА: Ќе бидете задоволни од ситуацијата. Напредок.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можно е да запознаете некои атрактивни и интересни помлади луѓе.
РАБОТА: Можно е да добиете бонус или да ве чека ненадејна добивка.
ЗДРАВЈЕ: Избегнувајте тешка храна.


ВАГА
ЉУБОВ: Ќе доживеете кратка афера на патување или со некој што живее во странство.
РАБОТА: Нови можности и напредок во бизнисот. Работата во група ќе ви се допадне.
ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе бидете многу расположени, сите ќе ви делуваат интересно и привлечно, поради што можеби ќе направите нешто непланирано.
РАБОТА: Ништо ново нема да се случи.
ЗДРАВЈЕ: Акутни тегоби.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Можеби ќе сретнете некој кој носи униформа и кој ќе ви се допадне.
БИЗНИС: Успех во бизнисот кој има врска со креативноста или шпекулациите и ризикот.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Денеска најважна ќе ви биде емоционалната сигурност и ќе бидете фрустрирани доколку е недостижна.

РАБОТА: Не треба многу да се трудите, бидејќи околностите се во ваша корист.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе уживате во малку попозитивен тренд.
РАБОТА: Успех во трговијата, транспортот и врските. Исто така, може да бидете принудени да работите на црно.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

РИБИ
ЉУБОВ: Доколку веќе сте во врска, можно е да се зборува за свршувачка, брак. Ако сте слободни, можете повторно да се поврзете со некој од минатото.
БИЗНИС: Успех во бизнисот. Сè уште сте во поволна фаза.
ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Претходна објава„Чаеви за подолг живот“: Камилица меѓу нив
Следна објаваСвежо сирење за појадок – да или не?

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име