Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 27 ФЕВРУАРИ! Скорпиите пред деструктивни потези, Лавовите ги...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 27 ФЕВРУАРИ! Скорпиите пред деструктивни потези, Лавовите ги чека одличен работен ден!

562
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 27 ФЕВРУАРИ! Скорпиите пред деструктивни потези, Лавовите ги чека одличен работен ден!

Секој хороскопски знак треба да посвети посебно внимание на здравјето.

Еве што го очекува секој хороскопски знак денес.


ОВЕН
ЉУБОВ: Поволни вести и можни позитивни настани во љубовниот живот.
РАБОТА: Пречките и недостатокот на енергија ќе ве фрустрираат во професионалните напори.
ЗДРАВЈЕ: Респираторна инфекција.

БИК
ЉУБОВ: Ќе бидете многу несигурни околу тоа дали избраникот има силни и искрени чувства кон вас.
РАБОТА: Можно е да има извесна промена во статусот на работа.
ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Многу предизвикувачки ден кога е во прашање вашиот љубовен живот. Очекувајте проблеми и фрустрации без разлика дали сте сами или не.
РАБОТА: Поволен ден за привлекување внимание и изразување.
ЗДРАВЈЕ: Слабо.

РАК
ЉУБОВ: Лошото расположение може да ја наруши хармонијата во љубовниот живот.
РАБОТА: Можеби ќе бидете критикувани од претпоставените или ќе имате проблеми со властите.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЛАВ
ЉУБОВ: Можна дисхармонија во врската. Партнерот ќе биде нефлексибилен и тврдоглав.
РАБОТА: Ќе имате успех во сферата на приватниот бизнис или давање интелектуални услуги.
ЗДРАВЈЕ: Влошување.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе доживеете одредена блокада во љубовниот живот. Можно е да се чувствувате многу незадоволни.
РАБОТА: Можете да очекувате промена на финансиски план.
ЗДРАВЈЕ: Болки и повреди.


ВАГА
ЉУБОВ: Партнерот ќе ви биде многу тежок и намќор, а доколку сте сами, можеби ќе ви се допадне некој што носи неволја.
РАБОТА: Можни административни и логистички проблеми.
ЗДРАВЈЕ: Послабо.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Воздржете се од деструктивни потези. Ќе ви биде тешко, но може да ве спаси од многу неволји.

РАБОТА: Ќе доживеете штета која ќе стави вдлабнатина во вашиот и онака претегнат буџет.
ЗДРАВЈЕ: Чувствителни.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Нема значајни настани, но вашето оптимистичко расположение може да има позитивно влијание.

РАБОТА: Ќе имате проблеми во односите со претпоставените кои не ве разбираат.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе бидете окупирани со други работи, поради што љубовниот живот нема да биде особено возбудлив.

РАБОТА: Можеби ќе пропуштите добра можност затоа што се двоумите.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате проблеми во врската бидејќи не му посветувате доволно внимание на партнерот. РАБОТА: Можеби имате финансиски потешкотии.
ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

РИБИ
ЉУБОВ: Моменталната ситуација не ветува многу. Ќе бидете фрустрирани од неповолните околности кои ве следат.
РАБОТА: Работата во тим може да се покаже како проблематична.
ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Претходна објаваДали страдате од стомачни болки? Направете напивка која може да ви помогне да ги олесни вашите тегоби
Следна објаваЗапочнува Великиот пост – денес е Чист Понеделник

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име