Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 27 МАРТ! Вагите во неволја со колегите, Биковите...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 27 МАРТ! Вагите во неволја со колегите, Биковите со бурен љубовен живот!

509
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 27 МАРТ! Вагите во неволја со колегите, Биковите со бурен љубовен живот!

Еве што може да очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе бидете подготвени да се забавувате и ќе ви биде очигледна страста што ќе привлече многумина. БИЗНИС: Успех и профит од бизнисот поврзан со трговија и транспорт. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БИК
ЉУБОВ: Љубовниот живот ќе ви биде турбулентен и можно е да ја нарушите околината со своето однесување како последица на сето ова. РАБОТА: Проблеми во логистика и администрација. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Расположени сте за љубов, но личноста која ви се допаѓа можеби не е подготвена за врска. РАБОТА: Ќе има позитивни промени и настани, особено ако се занимавате со уметност. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Подобрата комуникација со партнерот ќе ви помогне да го решите проблемот во врската. РАБОТА: Периодот е поволен за финансии и денес можете да добиете пари. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ЛАВ
ЉУБОВ: Во овој период многу ќе се дружите и затоа ќе ви биде лесно да најдете љубов. РАБОТА: Се чини дека ништо важно нема да се случи во оваа сфера. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ништо и никој нема да може да ги исполни вашите очекувања, поради што ќе имате впечаток дека нема добри можности. РАБОТА: Одличен ден за сите оние кои се занимаваат со јавни занимања. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВАГА
ЉУБОВ: Обидете се да поминувате повеќе време со партнерот, бидејќи ова е особено поволен ден за љубов. РАБОТА: Можно е да имате мали проблеми со колегите. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Денеска лесно ќе можете да воспоставите блискост со другите и ќе имате можност да запознаете некои фантастични луѓе. РАБОТА: Ништо ново нема да се случи во однос на кариерата. ЗДРАВЈЕ: Синузитис.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе ви се допадне некој кој е далеку, кој ќе го сретнете на пат или кој е странец. Ќе бидете многу оптимисти за иднината. РАБОТА: Можни се грешки поради пад на концентрацијата. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Љубовниот живот нема да ви биде најважен, но ако веќе сте во брак, ќе уживате во семејната атмосфера. РАБОТА: Денеска не е лош момент за ризични потези. ЗДРАВЈЕ: Земете суплементи.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате можност да запознаете двајца помлади кои ќе ве заинтригираат. РАБОТА: Можен престанок на работниот однос. Во најмала рака, ќе сакате да најдете нова работа. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

РИБИ
ЉУБОВ: Ситуацијата во љубовниот живот ќе стагнира бидејќи ќе бидете преокупирани со други работи. РАБОТА: Нема промени во оваа сфера од животот. ЗДРАВЈЕ: Психосоматски поплаки.

Претходна објаваСо овој напиток ќе заборавите на настинката и грипот
Следна објаваНелекувањето на депресијата и анксиозноста го оштетуваат мозокот

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име