Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 13 ФЕВРУАРИ! Овенот ќе добие изјава за љубов,...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 13 ФЕВРУАРИ! Овенот ќе добие изјава за љубов, бизнисот цвета за Стрелците

924
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПОНЕДЕЛНИК 13 ФЕВРУАРИ! Овенот ќе добие изјава за љубов, бизнисот цвета за Стрелците
Новата недела ќе започне интересно со сите хороскопски знаци, а акцентот ќе биде ставен на љубовните врски.
Еве што може да очекува секој хороскопски знак денес :

ОВЕН
ЉУБОВ: Можеби ќе добиете љубовна порака, бидејќи некој што ве сака ќе биде инспириран да ги изрази своите чувства.
РАБОТА: Нема промени во оваа сфера од животот.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БИК
ЉУБОВ: Може да се заљубите во некој кој воопшто не е за вас бидејќи денес не ги гледате реално луѓето.
РАБОТА: Ќе имате можности да добиете подобра работа или подобра позиција.
ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Во овој период повеќе ќе се дружите и може да ве привлекуваат повеќе личности.
РАБОТА: Вашиот ентузијазам за работа нема да биде на високо ниво.
ЗДРАВЈЕ: Повреди.

РАК
ЉУБОВ: Ќе ве привлекува некој кој е на позиција на моќ или ќе ви изгледа моќен.
РАБОТА: Ќе размислувате за промена, но можеби сега не е моментот да ја направите.
ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе имате големи љубовни апетити и можеби љубовниот живот поради тоа ќе ви се искомплицира.

РАБОТА: Можни проблеми со луѓе кои работат за вас.
ЗДРАВЈЕ: Посетете лекар.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе постигнете позитивна промена бидејќи ќе имате големи можности за љубов.
РАБОТА: Може да работите од дома или да се заинтересирате за приватен бизнис.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.


ВАГА
ЉУБОВ: Ќе летате и ќе паѓате, бидејќи сте во многу бурен и емотивен период.
РАБОТА: Денеска ќе ви го одвлекува вниманието што се случува во љубовниот живот на работа.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе влезете во неверојатни ситуации или партнерот ќе ви приреди романтично изненадување. РАБОТА: Вашата способност за комуникација ќе биде на високо ниво.
ЗДРАВЈЕ: Променливо.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ќе комуницирате со некој што ви се допаѓа.
РАБОТА: Зголемениот обем на работа ќе ве оптоварува, иако добрата вест е што ќе има и за оние од приватниот бизнис.
ЗДРАВЈЕ: Слаб имунитет.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе има тајни изјави на љубов и сочувство. Најмногу ќе бидете расположени за платонска љубов.

РАБОТА: Ќе добиете нови идеи, но ќе ви недостигаат иницијатива и енергија.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Добрата комуникација со партнерот, но и секаков друг вид контакт ќе биде возбудлива.
РАБОТА: Грижете се за скапоценостите и парите, бидејќи може да изгубите нешто вредно.
ЗДРАВЈЕ: Низок крвен притисок.

РИБИ
ЉУБОВ: Денес лесно можете да се заљубите и на најмало поттикнување.
РАБОТА: Имате потреба да направите нешто што ќе ви даде поголемо чувство за моќ.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Претходна објаваСтаклена глазура: Научете како совршено да декорирате торта или колачи (рецепт)
Следна објаваНе е заедничкиот тоалет: Знаете ли каде е најголемиот расадник за БАКТЕРИИ на вашето работно место?

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име