Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 5 МАЈ! Недоразбирања со колегите за Овен, ТРОШОЦИ...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 5 МАЈ! Недоразбирања со колегите за Овен, ТРОШОЦИ за Раковите и ФЛЕРТ со личност од околината за Стрелец

515
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 5 МАЈ! Недоразбирања со колегите за Овен, ТРОШОЦИ за Раковите и ФЛЕРТ со личност од околината за Стрелец

ОВЕН
ЉУБОВ: Ќе имате можност да комуницирате со некој што ви се допаѓа, но нема да имате можност за физички контакт. РАБОТА: Можни недоразбирања со колегите или административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Нервен стомак.

БИК
ЉУБОВ: Расположението и чувствата ќе ви бидат променливи, па затоа е најдобро да не правите поголеми потези. РАБОТА: Ќе имате или премногу или премалку работа, а ниту една од нив нема да ви одговара. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Сè уште ќе бидете донекаде незадоволни од љубовниот живот, но можеби ќе ви се допадне некој од кругот на пријатели. РАБОТА: Помал успех е можен доколку работите во областа на образованието. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РАК
ЉУБОВ: Нема да можете да постигнете интимност со некој што ве интересира бидејќи вашиот настап ќе биде премногу агресивен. РАБОТА: Можна е стагнација во готовинскиот тек или непредвидени трошоци. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЛАВ
ЉУБОВ: Можеби ќе остварите физички контакт со некој што ви се допаѓа. РАБОТА: Ќе бидете задоволни од некои позитивни промени кои во последно време се случуваат на оваа област. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Голем месечен хороскоп за мај 2023 година – дознајте какви промени го очекуваат вашиот хороскопски знак!

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можно е да сретнете некој кој ќе ве привлече, но и ќе бидете свесни дека тоа е погрешната личност за вас. РАБОТА: Можно е да добиете добра можност за работа или унапредување. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ВАГА
ЉУБОВ: Може да се случи да ви се допадне некој кој живее далеку и со кој можете да имате само врска на далечина. РАБОТА: Вашата деловна ситуација ќе биде нешто поповолна, но сепак нестабилна. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе бидете склони кон случајно флертување. Поради ова, можеби ќе бидете погрешно разбрани. РАБОТА: Ќе се занимавате со финансиите , бидејќи можни се промени во таа област. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој кој е околу вас некое време, но никогаш претходно не сте ја забележале таа личност. РАБОТА: Промени за оние кои се занимаваат со приватен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Не очекувајте позитивни настани во љубовниот живот. Можна кавга со партнерот доколку веќе сте во врска. РАБОТА: Можни се проблеми доколку сте во партнерски бизнис. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате впечаток дека сте несреќно заљубени, но наскоро ќе откриете дека тоа не е така и дека чувствата ви се возвратени. РАБОТА: Можеби ќе добиете добри вести поврзани со работа или пари. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

РИБА
ЉУБОВ: Ако сте сами, ќе размислувате за некој кој не ве интересира, а ако веќе сте во врска, ве очекува емотивно бурен период. РАБОТА: Ќе бидете успешни во секаков вид креативна работа. ЗДРАВЈЕ: Добро.

Претходна објаваМАГОДОСОТ во борба против ПОДОЧЊАЦИ!
Следна објаваШТО ЗНАЧИ КОГА ЌЕ ВИ ПОБЕЛИ ЈАЗИКОТ: ТЕЛОТО ВИ ПРАЌА СИГНАЛИ, НЕ ГИ ИГНОРИРАЈТЕ

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име