Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 3 МАРТ! Стрелците ќе бидат во контакт со...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 3 МАРТ! Стрелците ќе бидат во контакт со личноста која им се допаѓа, додека Близнаците ќе бидат во конфликт со партнерот

549
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 3 МАРТ! Стрелците ќе бидат во контакт со личноста која им се допаѓа, додека Близнаците ќе бидат во конфликт со партнерот

Денеска во љубовта среќа ќе имаат Овенот, Лавот, Вагата и Стрелецот, додека другите хороскопски знаци нема да уживаат во љубовта.

ОВЕН
ЉУБОВ: Во многу поволен период сте за љубов . РАБОТА: Можно подобрување во финансиската сфера, кое ќе го искористите за поголеми инвестиции. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете.


БИК
ЉУБОВ: Ако сте слободни, знајте дека денес нема да имате шанса да најдете љубов, но ќе имате можност да флертувате. РАБОТА: Можно е да се занимавате со некаква креативна работа. ЗДРАВЈЕ: Добро.

БЛИЗНАЦИТЕ
ЉУБОВ: Партнерот ни најмалку нема да биде склон да ви попушти, па можен е конфликт. РАБОТА: Работна стабилност , но и стагнација во финансиската сфера. ЗДРАВЈЕ: Болки во грбот.


РАК
ЉУБОВ: Ќе се чувствувате емотивно исцрпени или дури и тажни. Можеби ќе го обвинувате партнерот за вашата емоционална состојба. РАБОТА: Можна финансиска загуба, веројатно мала и очекувана. ЗДРАВЈЕ: Гастритис.


ЛАВ
ЉУБОВ: Можно е да остварите значителен контакт со личност постара од вас. РАБОТА: Ракувајте внимателно , особено ако работите со туѓи пари. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе се чувствувате незадоволни и несреќни иако имате можности за љубов и услови да бидете среќни. РАБОТА: Мешањето на работата и задоволството ќе ви создаде проблем. ЗДРАВЈЕ: Пад на виталноста.

ВАГА
ЉУБОВ: Може да се случи нешто што ќе создаде многу позитивна клима во вашиот љубовен живот. РАБОТА: Ќе страдате од недостаток на енергија, а може да се соочите и со некои проблеми. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ова не е денот кога ќе ја пронајдете вистинската љубов, но сепак ќе уживате во неа. РАБОТА: Ќе размислувате за започнување на приватен бизнис, но не сте во поволен период за тоа. ЗДРАВЈЕ: Бавно варење.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Можен е значаен контакт со некој што ви се допаѓа, но без можност да развиете врска со таа личност. РАБОТА: Можете да потпишете важен договор или да склучите договор. ЗДРАВЈЕ: Настинка .

Голем месечен хороскоп за март 2023 година!


ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Можно е да морате да ги криете чувствата, или да ви биде поинтересно. РАБОТА: Нема да имате премногу работа, но нема да се грижите за тоа. ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Ќе бидете целосно недостапни или емотивно затворени, поради што немате среќа. РАБОТА: Неповолни настани во кариерата, од нешто ќе бидете многу незадоволни. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

РИБИ
ЉУБОВ: Нема да ве интересира романса, ниту пак ќе имате некои особено добри можности за љубов. РАБОТА: Ќе имате намалена работа, што малку ќе ве загрижи. ЗДРАВЈЕ: Мало подобрување.

Претходна објаваПрави чуда: Користете зелен чај за обновување на косата
Следна објаваЗошто има огледало во секој лифт?

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име